Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért az ilyen divatmajmok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen divatmajmok után epekedik az összes nő? Aztán nyavajognak hogy nincsenek normális férfiak.

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

helló ne általánosíts

férfiak meg sírnak h nem kapják meg a divatbolond pipiket

mindkét nem sír lássátok be

2013. jún. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Utálom a divatmajmokat, nem nyafogok a pasik miatt...te jó ég akkor én nem vagyok nő? :D
2013. jún. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fáj mi? Ha nem lennének olyanok amilyenek, akkor is lenne barátnőjük, mert gondolom nem nyávognak mint te. Egyébként semmi közöd hozzá, hogy ki milyen. És nekem is elegem van abból, hogy megyek az utcán és olyan feelingem van, mintha ezt az embert az előbb láttam volna, mert olyan egyformák.
2013. jún. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális lány vagyok, normális pasikat szeretek és még nem nyavalyogtam a pasik miatt.
2013. jún. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Èn eddig csak egy divatmajomra buktam

aki persze észre sem vett

plátói volt az egész mint ahogy az összes többi

de ami most van

az egyszerűen hihetlen

imádom a barátom

Ő visszaadja azt amit soha nem kaptam meg senkitől

:)

2013. jún. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az élet rendje.
2013. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!