Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lennél a szabadidő partnerem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél a szabadidő partnerem, titokban? (28L leszbikus csaj/ Budapest)

Figyelt kérdés

Magas, normál testalkatú csaj vagyok (uni- tehát nem plázacica, de nem is favágó effekt :D). Keresnék egy szimpatikus csajt, szabadidő eltöltésére!

Komoly felfogású vagyok, jó emberismerő, van humorom, normális életvitelem. És egy komoly párkapcsolatom is.

Tehát zsákba macskát nem árulok.

Pasik ne írjanak, mert hidegen hagy, nem egy csapatban játszunk! :D

Erkölcsi kommentek is teljesen hidegen hagynak! :D


2013. jún. 4. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Wow csajszik! egyből vagyunk itt vagy hatan!

Mi lenne ha együtt taliznánk? Már ha megoldható, mert azt senki nem írta, hogy honnan van csak a kérdezőről tudni hogy Budapest. De ha már ilyen gyorsan itt vagyunk ennyien egy csajos este, ismerkedés buli, aztán akinek a végén úgy alakul hogy jó akkor az szerencsés. :)

Én a többesnek sem vagyok ellene. Ha valamelyikőtönek helye is van akkor meg simán lehetne egy dumcsizós, filmnézős (na nem horror, hanem valami szexy) pizsiparty!

2013. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Előző vok 20/L

ez elmaradt

2013. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én is beszállnék:))
2013. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!