Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden férfi bátran odamerne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niki0617 kérdése:

Minden férfi bátran odamerne állni a lány elé és bemerné vallani neki, hogy szerelmes belé? Vagy bátortalanok és inkább magukban tartják az érzéseiket?

Figyelt kérdés
Fiúk és egyaránt lányok válaszait is várom. Tudtok olyan személyes történetet írni, amiben a felek nem merték egymásnak bevallani az érzelmeiket?

2013. jún. 4. 19:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
én mindig megmondtam korrektül hogy mit akarok... ellenben velem mindig telefonon meg smsben szakitottak...
2013. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
nem csak úgy van, hogy odaállunk és bevalljuk :)
2013. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Szerelmes voltam egy férfiba, de nem mertem neki elmondani, pedig én is tetszettem neki, aztán egy másik nővel jött össze.
2013. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Mitől függ, hogy szerelmet vallasz-e végül is? Mennyi ideig szoktak a férfiak várni, ha egyáltalán várnak?
2013. jún. 4. 19:14
 5/30 anonim ***** válasza:
amikor azt látom, hogy le lehet vele élni egy életet. És boldoggá tudnám tenni. :)
2013. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik most egy férfi és úgy érzem én is neki, de mégse lépünk egy más felé. Ő se kezdeményez komolyabban és én se. Pedig vannak egyértelmű jelek a férfi felől, de mégse lép.
2013. jún. 4. 19:16
 7/30 anonim ***** válasza:
Én egy éve tartom magamban és még most sem mondtam el. Főleg, hogy osztálytárs, ami kicsit tovább bonyolítja. Félek, hogy elmondja a többieknek. Nem is igazán az a gond, hogy visszautasít vagy nem, hanem hogy mások megtudják. És ilyenben volt már részem.
2013. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Fiú vagy?
2013. jún. 4. 19:18
 9/30 anonim ***** válasza:

ha ezt megtenném, elveszíteném a "nehezen megszerezhető, és kíszámíthatatlanságosságomat"

Így nem is érdekelném többet a csajt, el kell csábítani... nem bevallani...


amúgy aki bátortalanabb az tuti nem kezdeményez vagy csak nagyon néha, de akkor is bebukja

2013. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Bocs, de a "tetszik" és a "szerelmes vagyok belé" nem ugyanaz. A szerelemhez nekem az kell, hogy már kapcsolatban legyünk.
2013. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!