Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanában szinte csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában szinte csak a nagyképű férfiak próbálkoznak nálam, velem van a baj?

Figyelt kérdés

Korábban éveken át kapcsolatban voltam, pár hónapja vagyok egyedül, de azt vettem észre, hogy az olyan típusú srácok, akiket alapvetően kedvelek és jóban vagyok velük, azok nem próbálkoznak, mondván úgyse lenne esélyük (beszéltem erről több haverommal is, mind úgy látják hogy soha az életben nem lenne esélyük, pedig ez egyáltalán nem igaz... jó persze ők a haverjaim, most nem vagyok egyikőjükbe se szerelmes, de nálam komolyabb dolog haverságból tud kialakulni... én eddig mindig valakinek a humorába szerettem bele, ahogy végiggondoltam a korábbi dolgaimat..ehhez pedig ismernem kell...)

Akik tényleg odajönnek hozzám és elhívnak randizni, azok viszont mind ezek a tipikus népszerű férfiak, akiket körberajonganak a nők...stb, szerintem el tudjátok képzelni. De ez nem az én világom egyáltalán.

Most ilyen helyzetben mégis mit tegyek?

Mitől tűnhetek ilyen felszínesnek szerintetek? Tuti ez lehet az oka, másra nem tudok gondolni, de nem értem miért lehet ez. Van egy öltözködési stílusom, ami eléggé nőies, de nem vagyok az az órákig készülődő típus, nekem elég kb negyedóra és ennyi, szóval nem vagyok az a folyton magával foglalkozó csak a külsejével törődő nő. Akkor mégis mitől tűnhetek mégis ilyennek?


2013. jún. 4. 23:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#8


az első két pontod az jó, de az öltözködését nem érted... én is ismerek ilyen lányokat, akik mindennap normál ruhákat húznak mégis nőiesek és szexik... és néha dühít mennyire meghúznám őket... de a lényeg, hogy egy fekete harisnya, combközépig érő szoknya és 6 cm-s magas sarkú mennyire nőies és vonzó tud lenni... persze nem mindegy ki hordja, de értitek azt hiszem :)


szóval a dorkó, bőgatya van, hogy nem annyira nyerő, mint az a másik kombó :)

2013. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

első válaszolónak:

Én nem is együttérzést és sajnálkozást várok, mivel nem érzem úgy hogy erre lenne szükségem, hanem tanácsokat, vagy bármit akinek esetleg van rá ötlete, hogy miért van ilyen kisugárzásom, amitől az ilyenek találnak meg mostanában.

De akkor valószínűleg ez lehet a baj, hogy nagyképűnek tűnök. De tényleg én boldog vagyok, nem tudok sajnos mást sugározni magamról, és általában a boldog, elégedett emberek nagyképűnek tűnnek, ez van.

A problémám pedig az, hogy csak olyan típusú férfiak próbálkoznak nálam, akik engem nem érdekelnek, amelyik típus pedig érdekelne, azok nem.

Most nem konkrétan a haverjaimtól szeretném, hogy próbálkozzanak, ez csak egy példa volt. és velük azért beszéltem át ezt a témát, mert mégis ki mással, ha nem velük? :D

Aztán gondoltam kiírom ide is, talán külső szemlélőként valaki tud mondani valami okosságot.

2013. jún. 5. 00:03
 13/25 LeftBehind ***** válasza:

Nos figyelj,itt vannak a lehetőségied:

1.Elkezdesz esélyt adni annak a marék srácnak,akik bepróbálkoznak.

2.Feláldozol kicsit a "nőiességedből" és elkezdesz olyan pasiknak jelezni,akik számodra szimpatikusak.


Ennyi!

2013. jún. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok megint:


Na de azért én arra erősen kíváncsi lennék, hogy mitől sikerült elérned a sikert?

Adott a csinos külsőd és ezért pár ratyi ember behódolt neked vagy a tehetségeddel érted el?

Nem komálom az olyan nőket, akik pl. csak kúrással tudnak elérni valamit. Rájuk hánynék szívem szerint, mert sírnak, hogy milyen szar életük van és közben ide mennek nyaralni, meg amott vesznek 100 ezres arany nyakláncot. S ezt ki termeli ki nekik? Valami gazdag pasi. Mondjuk más kérdés, hogy elég nagy tuloknak kell lenni ahhoz, hogy valaki hagyja magát ilyen pasiként is kihasználni.


Akkor tanulod meg értékelni a sikert, ha megküzdesz érte és nem más adja a kezedbe. Akkor majd lejjebb adsz az arcodból :D

2013. jún. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"akinek van önbizalma, annak szerintem nincs egészségre káros hatása :) úgyhogy talán ez lehet inkább a normális állapot)."


Az ilyen emberek 100%-a önelégült bunkó. Szóval, ha párt, vagy barátot kell választani, akkor az önbizalommal teli emberek nálam nem játszanak.

2013. jún. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Az elégedett, kiegyensúlyozott és boldog az nem egyenlő az ÖNELÉGÜLT EGOISTÁVAL.


ÉS most tényleg az a bajod, hogy a csávók oda mennek megismerni téged, de nem olyanok amilyeneket szeretnél? .. bár férfi vagyok, de akkor is, nem sok boldogabb lenne nálam, ha hozzám jönnének a csajok, hogy ismerkedni akarnak velem... de ha így se találok normálisat, akkor elkezdek SAJÁT MAGAM kutatni utána... húh milyen furcsa...

2013. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

5ös:

Jó akkor leírom neked, hogy miben értem el "sikert". :)

És majd rájössz, hogy ezeknél a nőiesség mit se számít...

Persze lehet, hogy ezek a dolgok nektek nem tűnnek sikernek, de nekem ezek voltak a céljaim, tehát ennél nagyobb sikert én nem tudnék elképzelni a magam részéről.

1. Az egyetem mellett bekerültem abba a kutatócsoportba, amiről már a felvételitől kezdve álmodoztam, és tényleg olyan, mint ahogy elképzeltem, nagyon jól érzem magam abban a közegben, és úgy érzem, hogy ezzel a karrierem biztosítva lesz. Oké, nem leszek vele soha milliomos, de nem is ez a célom.

2. Van egy kissé kislányos énem, és ennek a kiélése is fontos nekem, ezért előző nyáron már sikeresen szerveztem nyári tábort kislányoknak, aminek olyan témája volt, ami nekem mindig is nagy szenvedélyem volt, és idén is lesz ilyen több héten át. Ez persze megint nem az óriási pénzkeresésről szól, de itt szintén jól érzem magam és büszke vagyok rá, hogy ezt meg tudtam valósítani, mert nem kevés szervezést igényelt, és igazán senki se hitt benne, hogy ez múködni fog... és mégis.

3. Nagyon szeretek írni, bár nem újságírónak tanulok, szóval így nyilván nehezebb az út... de elindítottam egy blogot, még régen, és azalapján többször is kaptam már időszakos munkákat, így is ez a vágyam is teljesült.


Szerintem beláthatod, hogy ezek közül egyikért se kellett lefeküdnöm senkivel.

2013. jún. 5. 00:12
 18/25 LeftBehind ***** válasza:
16.Ugye? A büdös életbe nem jutna ilyen az ember eszébe!
2013. jún. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Szerintem nem én vagyok az egyetlen nő, aki a férfitől várja a kezdeményezést.

Az első lépéseket. Utána nyilván én is teszek a dologért, de kezdeményezni nem akarok. Szükségem van arra a tudatra, hogy az adott férfi legalább ennyit megtesz értem, hogy odajön hozzám. De nyilván ez sok mindenkinek ilyen-olyan okokból nem jöhet szóba, ez nem baj, csak nem ő az én emberem.

2013. jún. 5. 00:16
 20/25 LeftBehind ***** válasza:
Na hát akkor tessék beérni azokkal,akik jönnek. Innentől le is lehet zárni a kérdést,mert csak ugyanazokat a köröket fogjuk futni.
2013. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!