Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanában szinte csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában szinte csak a nagyképű férfiak próbálkoznak nálam, velem van a baj?

Figyelt kérdés

Korábban éveken át kapcsolatban voltam, pár hónapja vagyok egyedül, de azt vettem észre, hogy az olyan típusú srácok, akiket alapvetően kedvelek és jóban vagyok velük, azok nem próbálkoznak, mondván úgyse lenne esélyük (beszéltem erről több haverommal is, mind úgy látják hogy soha az életben nem lenne esélyük, pedig ez egyáltalán nem igaz... jó persze ők a haverjaim, most nem vagyok egyikőjükbe se szerelmes, de nálam komolyabb dolog haverságból tud kialakulni... én eddig mindig valakinek a humorába szerettem bele, ahogy végiggondoltam a korábbi dolgaimat..ehhez pedig ismernem kell...)

Akik tényleg odajönnek hozzám és elhívnak randizni, azok viszont mind ezek a tipikus népszerű férfiak, akiket körberajonganak a nők...stb, szerintem el tudjátok képzelni. De ez nem az én világom egyáltalán.

Most ilyen helyzetben mégis mit tegyek?

Mitől tűnhetek ilyen felszínesnek szerintetek? Tuti ez lehet az oka, másra nem tudok gondolni, de nem értem miért lehet ez. Van egy öltözködési stílusom, ami eléggé nőies, de nem vagyok az az órákig készülődő típus, nekem elég kb negyedóra és ennyi, szóval nem vagyok az a folyton magával foglalkozó csak a külsejével törődő nő. Akkor mégis mitől tűnhetek mégis ilyennek?


2013. jún. 4. 23:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A hiba mindig az ön készülékében van. Azaz igen, veled van a baj, az hogy mi, azt nem tudom, de nem is az én gondom.
2013. jún. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

5-ös továbbra is.


Jajj a karrierista nőktől kíméljen meg a Jóisten, aki mankóval jön és könyörög :)


1. Én is egyetemet végeztem és nem büfé szakon én sem.

2. Van egy kisfiús énem, amit telibeszarnak a nők, mert a bunkó macsók a divat manapság

3. Én is írok, csak legfeljebb nem vagyok nő miniszoknyában, csak az asztalfiókomnak írok és szerintem nem is rosszul...:)

2013. jún. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok karrierista, a nyári tábor és az írás az hobbi. A kutatólabor igen az valóban a karrier része, de az, hogy szeretnék munkát, még messze nem egyenlő azzal, hogy ez lenne nekem a legfontosabb. Viszont szerencsére olyan dolog, amit szeretek.

Még annyit, hogy a bunkó macsók mégis milyen nőknek jönnek be, ezt megfigyelted már? A felszínes, csak a külsejükkel törődő, szintén bunkó nőknek... szóval ez egy jó szűrő, aki ilyen bunkó pasit akar, az olyan is... ;)

2013. jún. 5. 00:57
 24/25 hyatt ***** válasza:

Szerintem pedig neked adott az, hogy hol fog rád találni a szerelem. Azt mondtad szereted amit csinálsz és nem egy csoportba vagy benn. Valószínűleg van egy elég szép ismerős köröd akik hasonlóan éreznek. Nézz körül és beszélgess el a srácokkal akik esetleg bejöhetnek.

És a fenébe is ne add a kisasszonyt! Fogadd el hogy megvan a szenvedélyed és mutasd meg azoknak akiket kedvelsz, hogy te igenis imádod amit csinálsz és büszke vagy rá. Oszd meg az ötleteid, kérd ki a tanácsaik. Ha hülyeségeket mondanak akkor se hagyd rájuk.


Ha valaki tetszik kérd ki a véleményét gyakrabban. Ha belemelegedtek a témába (mert például kifejezetten hasznosak az ötletei) ez mindig lehet alibi arra hogy te hívd el őt. Egy idő után ha érdeklődik irántad be fog próbálkozni.

2013. jún. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Minden egyes újabb beírásodban csak magadról, meg magadról, meg magadról beszélsz...


Szerintem nem hajt rád senki a való életben, azért akarsz felszedni valakit itt. :D

2013. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!