Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most komoly? Nem képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly? Nem képes teljesen kiírni? Ennyire jelentéktelenné váltak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Ma randizok egy férfival és reggel kaptam tőle egy sms-t:

ez állt benne: Jo r!


2013. jún. 5. 09:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
az egy szerencsétlen. Szerintem ne randizz vele
2013. jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
:DD ez feldobta a r-t :D
2013. jún. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem a dolgok váltak jelentéktelenné, hanem te tulajdonítasz túl nagy jelentőséget olyan dolgoknak, amiknek nincs igazából oka vagy célja. Ez egy SMS, ha gyakran SMSezik, biztosan megszokta a rövidítéseket. Régebben ez nagy divat volt. Ha a randin úgy fog köszönni, hogy "Jó e!", "Visz!", akkor kezdhetsz aggódni. De egyébként meg szerintem semmi normálatlan nincs ebben, csak maximalista vagy. Ezen ne aggódj! Sok sikert a randihoz!
2013. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ezzel teszteli mennyire vagy hisztis liba. Ülj le, egyes!
2013. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

Hogy rohadna meg az a bunkó barom, hogy gondol rád reggel, ahelyett, hogy kulturáltan elsiklana a dolog felett.


Úgy tűnik, az vált inkább jelentéktelenné, hogy valaki gondol a másikra és kedveskedni szeretne...

2013. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek, bár nem fogalmaznék ennyire alpári módon. Nem a te hibád, még átértékelheted. Úgy is a randin derül ki, hogy milyen ember. Szerintem is kedves gesztus, hogy gondol rád, nem kell még a kákán is csomót keresni - ugyanis is soha nem lesz olyan ember a világon, aki számodra megfelelő lenne. Szerintem figyelmes volt.
2013. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
(Az alpáriságot a hisztislibázásra írtam)
2013. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
És hogy miért nem érdemes a kákán a csomót keresni? Azért, mert egyszer Jason Statham is elfingja magát előtted, és akkor sírva rohanhatsz anyukádhoz, hogy milyen közönséges volt, szánalmas, nem férfi az ilyen, nem ezt érdemled. Aztán joggal mondja majd neked, hogy bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű.
2013. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem hogy örülnél neki hogy ír basszus :D


Az enyém soha sem írt nekem jó reggelt sms-t. Sőt kb alig keresett...

2013. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
látom a kultúra és intelligencia hiányzik sok emberből... amúgy meg 39 éves férfi tanuljon meg rendesen írni, és ne így.
2013. jún. 5. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!