Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek sok olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok olyan ember van, aki csak azért van a párjával, mert "lejjebb adta a szintet", azaz olyan nem jutott neki, amilyenre valóban vágyott?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 18:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
szerintem nem,én nem bírnám elviselni. így nem lehet szeretni, anélkül pedig nincs jó kapcsolat. a szar meg kinek kell?
2013. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

egyről tudok..

mégpedig : barátom.

2013. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
igen,sokan vannak,föleg 30éves kor felett
2013. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Első, nem feltétlenül "sz*rról" van szó.. Csak hogy nem az ideálja az illetőnek. Esetleg csak komolytalan dolognak indul, amíg nem találnak jobbat, de nem találnak, és egymásnak maradnak.
2013. ápr. 21. 18:34
 5/21 anonim ***** válasza:
Rengetegen, kapcsolatot könnyű találni, de szerelmet ritkán és gyakrabban csak kapcsolat jut.
2013. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
De attól még,hogy lejjebb adta,attól még nem biztos,hogy sajnálja,hogy megtette.
2013. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ha azt mondjuk, hogy "egymásra maradnak", akkor én azt szarnak nevezem.
2013. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

perszehogy sok van. Pl. ez a sok lúzer itt az oldalon örülne a szamárnak is ló helyett, csak dughasson valakit, közben meg csorgatnák a nyálukat fészbukon a jó nőkre. A pasik többsége ezt csinálja, ha nem vetted volna észre...

Trungya feleség -> tangás csajos oldalak kedvelése

2013. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A másik 78%-osnak teljesen igaza van
2013. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8-as igen, pont erre lennék kíváncsi, hogy azok a srácok (azért ebből a szemszögből nézem, mert én is pasi vagyok), akiknek nem csinos a barátnője, azok vajon boldogok és szerelmesek, vagy titokban vágyakoznak a szebbek után, csak őket nem tudják megszerezni.
2013. ápr. 21. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!