Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hazudtok lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudtok lányok?

Figyelt kérdés
Hazudtok,hogy szerettek minket,meg hogy örökkön örökké csak velünk lesztek,azt az első problémánál leléptek.Sírtok,hogy nincs egy normális pasi,azt amikor feltűnik egy,akkor lerázzátok,mert nincs drága kocsija,vagy saját lakása,nem vagyonos,és az a szomorú,hogy ezeket az Állítólagos normális lányok is csinálják.Most rákerestem a lányokra,akikkel korábban volt dolgom,és mindnek van valakije,és nagyban leszarják,hogy mi van a másikkal.Hazudjatok csak,de egy nap majd öregkorotokban,ne csodálkozzatok,ha egy sötét szobában egyedül kuksoltok majd.Ha esélyt adtatok volna egy srácnak anno,akkor talán egy szép öregkorotok lenne,de ti inkább odaadjátok magatokat egy gazdag faszinak,akitől értelmes nő elhányja magát,és aki igazán szeretett,az meg k.rvákhoz fog járni,és sose lesz felesége,mert ti r.bancok lettetek.
2013. jún. 5. 18:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/122 anonim ***** válasza:
:DDDDDD f a sz
2013. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/122 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenki ilyen arról meg mi nem tehetünk, hogy te ilyeneket fogsz ki.
2013. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/122 A kérdező kommentje:
De hogy sorozatban ilyeneket fogjak ki?Az milyen már?Külföldön vagyok,idáig ugy volt hogy csak magyar lány érdekel,de pár észrevétel alapján valószínű,hogy mostantól csak külföldi lányokkal fogok randizni.
2013. jún. 5. 18:20
 4/122 anonim ***** válasza:
46%

Ha az én volt barátom lennél, én is lesz@rnálak. Rám sem tudnál keresni, mert mindenütt tiltanálak.


Az ilyen csótányoktól meneküljön minden nő! -_-'

2013. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/122 A kérdező kommentje:
És így hal ki a magyarság,sajnos.
2013. jún. 5. 18:21
 6/122 anonim ***** válasza:
100%
2 vagoyk ha ennyire mindenki menekül tőled akkor nem biztos, hogy csak bennünk nőkvan van a hiba
2013. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/122 anonim ***** válasza:
74%
Először is.. Nyugi :D Másodszor.. Nem mindenki ilyen. Mert igenis van olyan, aki nem teszi ezt. Nem hozom fel magam példának, mert nem akarom magam fényezni, de akkor is. XD Addig is amíg nem találsz tényleg "normálisat" bízz abban, hogy jön még kutyára teherautó. :P
2013. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/122 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé általánosító, viszont nem tagadható, hogy tényleg már nemcsak a ribis típusu csajok válogatnak jobbmódut, vagy legalábbis akivel tudnak villogni, hanem a szendék is, mert "nekik is jár a jobb". De amúgy lehetsz te nem csúnya is, ha nincs ami megfogja a nőt, aki pezsgő vérű, úgyis elmegy, vagy megcsal sajnos.
2013. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/122 A kérdező kommentje:
Nem menekülnek előlem.Már sok barátnőm volt.De az utóbbi időben csak ilyenekkel hoz össze a sors.Reménykedni lehet,de egy idő után elfogy a türelem.
2013. jún. 5. 18:24
 10/122 anonim ***** válasza:
68%

"Az ilyeneket erőszakolják meg minden sarkon este,mert akkora ribik hogy még engedik is."


Most felnevettem. :'D Szerintem te trollkodsz. :)

2013. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!