Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másadik unókatesómal Gond ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másadik unókatesómal Gond ha járnánk Már voltunk együtt régebben de szakítotunk mert Rokontént nézett rám vagy félt de most megint ott tartunk hogy nem tud dönteni gond ha járnánk?

Figyelt kérdés
a vezeték nevünk is más
2013. jún. 7. 14:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Simán össze jöttünk de mikor kiderült hogy rokonok vagyunk vége lett :( és most nem tudok mit csinálni félünk mind 2 en
2013. jún. 7. 14:01
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem az nem olyan közeli rokon, h gond legyen. Ha viszont olyan etnikumú vagy, mint az írásodból gondolom, akkor máshogy fogalmazok: nem elég közeli rokon.
2013. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem értelek nem elég közeli rokon? akkor most gond ?vagy nem gond ha járnánk?
2013. jún. 7. 14:04
 4/11 anonim ***** válasza:
2. unokatesó még gond. 3. után nem lenne baj. Hát szerintem keress mást sok ember él a Földön.
2013. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:/ hát most már nem tudok semmit itt se tudtam meg sokat nem igen ..asD!
2013. jún. 7. 14:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján a te szüleid it unokatestvérek lehettek.
2013. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mért az írásomat nézitek mik nem az a kérdésem hogy hogy írok....
2013. jún. 7. 14:10
 8/11 anonim ***** válasza:

2. unokatestvérrel a szex még vérfertőzésnek számít. írásod alapján meg a "kissebséghez" sorolnak, vagy hisznek.


2. válaszoló voltam

2013. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ivilicious ***** válasza:
én is dakotának gondoltalak az írásodból
2013. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ebben az esetben már nem gond, ha jártok, de valószínű, hogy nem nézik majd jó szemmel a családban. Viszont ha komolyabbra fordulna a dolog, a gyerek miatt sem kell aggódni, mert teljesen egészséges lenne/lesz!
2013. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!