Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volna észrevételed, jó tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna észrevételed, jó tanácsod, vagy tapasztalatod, hogy hogyan érdemes kezelni és közelebb kerülni egy idősebb nőhöz?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a kiszemelt hölgyemény pedig 40 éves hajadon.

Gyönyörű szép, 30-nál nem néz ki többnek. Van egy középvezetői állása, de nem munkamániás. Saját lakása van, gyereke nincsen. Egyesek szerint saját döntése okán van egyedül, mert az az önálló fajta, aki szeret a sajátmaga ura lenni (ez bizonytalan információ).


Mindenki építő jellegű véleményére kíváncsi vagyok, illetve mindazok tanácsára, akiknek már van tapasztalatuk náluk jóval idősebb nővel, arról hogy mit keresnek egy fiatalabb férfiban, mivel lehet felkelteni az érdeklődését, illetve mire érdemes figyelni stb.


Az érdemben a témához szóló értelemes feleleteket előre is köszönöm!



2013. jún. 10. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Mint hasonló korú nő, a következőket tanácsolom:

- nem fogod tudni pénzzel, ajándékokkal stb. levenni a lábáról, mert mindene megvan vagy meg tudja venni

- ami bejöhet: közös programok (sport, kirándulás), kettesben pedig egy kis romantika

2013. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érvek amellett,hogy nem jönne össze veled:1.,,kisfiúnak''tart téged magához 2.zavarná,hogy mit szólnak mások a dologhoz,huh,a 3.at már elfelejtettem,majd ha eszembejut,megírom!Viszont írtad,hogy kevesebbnek néz ki,s mivel van pénze,nem fog azért veled lenni,hogy lehúzzon,ráadásul jól is néz ki,ahogy mondtad!Egyedül van,lehet most szakított nemrég a pasijával,vagy elege van a pasikból kűlönböző okok miatt,úgy hogy most szingliskedik!Amúgy veled hogy van,beszéltek,stb?
2013. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a tanácsot, igazad lehet, ha odáig jut a dolog, akkor ilyesmivel fogok próbálkozni.


#2 Az, hogy érveket sorolsz, hogy miért nem fog összejönni velem az kicsit sem segít, ezért aztán semmi értelme.

Amennyire tudom jó ideje nincs senkije, ami a kinézetére és a sejthető jellemére tekintettel valóban meglepő, viszont nekem tökéletes alkalom lehet, ha ki tudom használni. Lehet, hogy tényleg az a magányos fajta hiszen se gyerek, se exférj nincs.


Ugyanott dolgozunk, de egész más területen. Viszonylag ritkán találkozunk, nem is beszéltem még vele sokat, de tudja, hogy létezem, sőt szerintem azt is gyanítja, hogy bejön nekem, illetve vannak céges rendezvények, amik ismerkedésre tökéletesek lehetnek. Szóval még nagyon kezdeti fázisban van a dolog.

2013. jún. 10. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, még néhány gondolat: a leírtak alapján ő inkább önállóan "mozog", tehát nem valószínű, hogy a nyilvánosság előtt ti egy pár lesztek. Ha egy munkahelyen dolgoztok, akkor meg pláne nem lenne szerencsés.

Inkább kettesben, vagy a munkahelyetektől távol szervezzetek programot, ha arra kerül sor. Ha jól érzitek magatokat együtt, minden más csak kifogás lehet, nem akadály.

2013. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!