Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesen szerintetek érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen szerintetek érdemes le kösse magát valaki vagy inkább még szórakozzon vagy idő múlva meg bánta valaki is aki idősebb hogy valakire el pazarolt akár több évet is. és nem élvezte ki az életet?

Figyelt kérdés
megismertem egy lányt nem rég de nem tudom mit csináljak, azt mondta "erős-tartós" kapcsolat az ideálja. fiatalnak érzem magam még ehhez ,de viszont egyre jobban kezdem meg szeretni!és most vagyok annál a pontnál hogy döntsek szerintetek mit válasszak? kapcsolatot vagy a szabadságot? 20/f
2013. máj. 28. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha már most úgy érzed, h valakire elpazarolnál x évet, akkor ne tedd tönkre az érzéseit, hanem ugorj már ma Dunába
2013. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy kapcsolatban vagy,nem azt jelenti hogy nem vagy szabad.A arátnôddel is elmehetsz szórakozni.Akkor nem vagy szabad,ha megnôsülsz.
2013. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem akárki akármit mond,igazat adok a kérdezőnek. Én négy éve vagyok kapcsolatban,kimaradtak a flörtölések meg pasizások,hülyülések. Itt mindenki ez alatt azt szokta érteni,hogy dugni fűvel-fával,de nem erről van szó..csak arról,hogy akkor kelsz fekszel mész ide oda amikor akarsz. Ha épp flörtölni akarsz egy csinos lánnyal kötöttségek nélkül megteheted. Ha részegre iszod magad a haveroddal senki sem dorgál le érte,vagy sértődik meg miatta. Van akinek a párja a haverjaira/barátnőire is féltékeny, állandóan ellenőrizget. Vannak érzelmi függő kapcsolatok is,ahol a másik nélkül már pl. szórakozni se mer/akar elmenni.


Ha ehhez a lányhoz valamiféle érzelmi szálak nem fűződnek,valami megmagyarázhatatlan nem köt hozzá akkor szerintem pótolható. Ha ezek megvannak ne engedd el,mert meg fogod bánni!! (tapasztalat)

2013. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat de a legutolsó hozzászóló meg értette a kérdést és nagyon igaza van


Szerintem adok egy próbát és megpróbálom !!

2013. máj. 28. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha tartós komoly kapcsolatot szeretne a lány, abban benne van egy esetleges jövőbeli házasság/együttélés terve is, általában a lányok így gondolkodnak. szerintem ne zárd el magadat attól a lehetőségtől, hogy ő lehet az igazi, akiért más nőkről lemondasz. Maradj vele, aztán ha esetleg elmúlik, akkor szakítsátok, ha elmélyül, akkor meg lépjetek tovább. Ez csak együttjárás, nem házasság. És az meg hol "elpazarlása" az éveknek, ha olyannal töltöd, akit szeretsz? Ha szereted, akkor nem elpazarlásnak fogod tekinteni ezt az időt, hanem egy szép időszaknak, ami vagy megmarad, vagy folytatódik. De ha így állsz hozzá, hogy ez csak pazarlás lenne, akkor az is lesz, mert csak azon kattogsz majd végig, hogy te milyen fiatal vagy.

Meg ha neked az élet élvezete csak abból áll, hogy sok nőt hajtasz föl, akkor hagyd ott és szakíts vele, mert akkor te tényleg nem akarsz mást, csak alkalmi kapcsolatokat. Csak akkor ne lepődj meg, ha 40 évesen ráébredsz, hogy valami mintha hiányozna az életedből.

2013. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van, de megnézed kérdező mondatát, már most azon filózik, h elvesztegetett idő.... rommá fogja törni a csaj szívét
2013. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én taliztam az Éjjel nappal Bp. leendő Gáborjával, ő 20 éves kora óta barátnős, és most 29, pedig nagy csajozósnak néz ki

f19

2013. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne kösd le magad ilyen fiatalon szerintem,válaszd a szabadságot.
2013. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!