Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeri valaki, azt a helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeri valaki, azt a helyes, sportos görkoris pasit, akit Újpesten szokott gurulni?

Figyelt kérdés

Hétvégén piros ujjatlan poloban és kék rövidnaciban volt. Nagyon bejön.

Esetleg más is szokta látni?


2013. jún. 10. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Tevagy az Alexa?:DD
2013. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem szólítod le?
2013. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De ismerem..mivel én vagyok az:)
2013. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
NEM!:) OŐ KI? NEKI IS TETSZIK? ES TE KI VSGY?:))
2013. jún. 10. 16:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ki vagyok?Ha te azt tudnád...:)Egyből szerelmes lennél:D

Írj privit és megtudod:)

2013. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Inkább kihagyom!:) Egyébként Nikinek hívnak és 24 èves vagyok. De a szívem már foglalt :))
2013. jún. 10. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Aha és szerinted én honnan tudjam hogy te pont ő rá gondoltál te szerencsétlen?Amúgy pont tegnap keféltem egy jót..tudod nekem van kivel:)Amúgy meg te ugyan úgy itt vered a pinád te szerencsétlen..azzal a különbséggel hogy te álmodozól egy görkorisról,nekem viszont van kit dugnom:D
2013. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó,nem azért,de ha van kivel d*gnod,akkor mégis miért kéred hogy írjon privit ? -.-
2013. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!