Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek nem volt még olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem volt még olyan, hogy tetszett egy fiú, és te is tudtad, hogy tetszel neki, de sosem sikerül beszélni?

Figyelt kérdés
Nekem most ez van. Az egész úgy kezdődött, hogy megtetszett, aztán egy szép napon odamentem hozzá. Ugyan az egészet jól elcsesztem, mert zavarban voltam, meg makogtam, ő meg persze nem értette az egészet, majd végül, rámosolyogtam, elköszöntem, és csak biztonságos távolságban kezdtem el sírni. Aztán ment minden tovább, úgy tettünk mindketten, mint ha az égvilágon semmi sem történt volna. Aztán tegnap megkérdezte egy barátnőmet, hogy az iskolában vagyok-e még! Nem is gondoltam, hogy tetszhetek neki. Most nem tudom, hogy mit csináljak. Ezek szerint ő is érdeklődik, meg én is érdeklődöm, csak egyikünk sem mer beszélgetést kezdeményezni. Odamenjek hozzá? A múltkori után őszintén szólva már nem nagyon merek...

2013. jún. 11. 16:54
 1/6 anonim válasza:
Volt sokszor... De nehogy oda menj a FIÚ kell lépjen. Te csak mosolyogj rá meg ilyesmik köszönj neki Facen a "valóvilágba" és beszélgess róla a barátnőiddel ,hogy szerintük-e jó ötlet mindenesetre ne távoldj el tőle.
2013. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt... tudtam hogy tetszek neki, azt nem tudom hogy ő tudta-e hogy nekem is tetszik, mert nem mertem lépni, annak ellenére, hogy ő már kezdeményezett, én nem kerestem pedig nagyon akartam. Aztán összeszedtem a bátorságomat, ráírtam és szép lassan összejöttünk :D Már 8 hónapja együtt vagyunk. Szóval menj oda hozzá, bánni fogod ha nem teszed. Próba szerencse! :D
2013. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak az gáz, hogy nincs face. meg nekem sincs, szóval...meg oda is mentem hozzá, de úgy érzem, hogy elszúrtam, és nincs értelme újra próbálkozni
2013. jún. 12. 07:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Kristóf? Te fiú vagy!!!
2013. jún. 12. 10:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy elszúrtad? Mit mondtál neki?
2013. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az apja az osztályfőnököm,aki kihirdetett egy családi osztálykirándulást. Gondoltam odamegyek hozzá, és megkérdezem, hogy jön-e?(hiszen ő is család:) )Oda is mentem, de annyira rágörcsöltem, hogy nem mondtam a nevem, meg az osztályom, meg stb., szóval totál beégtem. Csak az előre jól begyakorolt szöveget mondtam, amiből ő annyit szűrhetett le, hogy jön-e az osztálykirándulásra, mivel az apja fia. A végén már éreztem, hogy ez nagyon gáz, ezért rámosolyogtam,elköszöntem és gyorsan elhúztam a csíkot. Mondjuk jó is, hogy végül semmit nem mondtam magamról, mert akkor rohant volna az apjához megkérdezni, hogy ki ez a csaj, és akkor már az apja leszűrné ebből a történetből, hogy tetszik a fia, és jaaaaj....
2013. jún. 13. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!