Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem magam pedomacinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam pedomacinak, ha meglátok egy alacsony, pici lányt, miért nem merem leszólítani őket, ha fiúként én is alacsony, pici vagyok és csak ilyen csajoknál lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Sajnos már felnőtt vagyok, így attól tartok, hogy mindegyik alacsony, törékeny, apró lány biztos ilyen kis 12-14 éves és emiatt nem merem megszólítani őket, pedig ők tetszenek nekem, gondolom azért mert én is ilyen alacsony, kisfiús kinézetű vagyok. Sok magas, idősebbnek kinéző lánynál próbálkozom inkább, de egyik sem jön be, de úgy látom, tapaszttalom, hogy én sem nekik, az érzés kölcsönös, azt hiszik az öccsük vagyok, meg mindig meglepődnek a koromon, ha megtudják mennyi vagyok, fiatalbbnak néznek.

2013. jún. 11. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

" mindegyik alacsony, törékeny, apró lány biztos ilyen kis 12-14 éves"


Múltkor megismertem vagy ötöt, mind idősebb volt nálam, ha más nem, egy két évvel.

21f

2013. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha alacsony, pici fiú vagy, akkor az alacsony, pici lányoknál sincs esélyed.
2013. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es, azért ez nem így van. Egy alacsony, kb. velem egy magas lánnyal voltak komolyabb dolgaim eddig, bár ő róla tudtam előre, hogy nem kislány, így nem kellett félnem megközelíteni is megmertem és tök jól sült el.
2013. jún. 11. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk megmondhatnád mekkora vagy és hány éves.

A 15évesek is felnőttnek hiszik magukat, a 190entiseknek meg a 175centisek is alacsonyak.

2013. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!