Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi volt az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi volt az eddigi legcsúnyább visszautasítás, amit kaptatok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az hogy semmi reakciója nem volt egy szó egy hang sem csak egyszerűen elhúzott mintha csak átnézett volna rajtam....
2013. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem volt konkrét.
2013. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy kajáldában a csaj azt mondta, hogy már záróra van és nem szolgál már ki.

Napokra összetörtem..ja meg éhes maradtam.

2013. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vagyis de, a magasságomra lett fogva, hogy miért nem, de persze tudom i volt az eredeti ok.
2013. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam visszautasítva életemben, egy egyetemi partyn, és azért, mert túl idős volt hozzám szerinte. ő 28, én 21. De beszélgettünk vagy 30 percet.
2013. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Legcsúnyább nincsen,az összes ugyanolyan volt.Egyik se merte a szemembe mondani,hogy bocsi nem tetszel,inkább kitalált valami kamu szöveget és ott hagyott.
2013. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
22:19 : Mi volt az igazi ok?
2013. jún. 11. 22:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem írt vissza neten. :D
2013. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy nagyon nem egyezett az érdeklődési körünk.

Vagyis ő alapból másabbul gondolkodott, mint a sokéves átlag. Túl komolyan vett kb mindent. és sokszor félreértett emiatt. Nem nagyon lehetett vele viccelődni. Engem még annyira nem is zavart volna ez sem, de ő nyers formában a magasságra fogta és lekoptatott. Nagyvonalakban ennyi a dolog.

2013. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 moosenstein ***** válasza:

Hogy most lepett ki egy hooosssszu kapcsolatbol es meg nem akar uj baratot. Aztan tiz perc mulva a budiban smarolt a legjobb haverommal.

Mondanom sem kell, gyorsan seggre ittam magam XD

2013. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!