Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus/biszex téma? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex téma? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval , van egy làny, vagyis a legjobb baràtnőm.

Teljesen beleszerettem, de nem tudom hogy az ő érzései is kölcsönösek. Régebben tett arra utaló kijelentéseket hogy biszex lenne, de nem tudom hogy tényleg az- e .

Gondoltam arra hogy ha megcsókolom akkor vagy elutasít magàtól, vagy élvezi.

De félek hogy ez a baràtsàgunk rovàsàra mehet.

Én imàdom őt...

Igazàból min.dent együtt csinàlunk, mindig

egymàs utàn eszünk/ i.szunk


2013. jún. 12. 10:20
 1/6 A kérdező kommentje:

Tényleg nem tudom mit tegyek ....

Nem akarom tönkretenni a baràtsàgunkat, de a szerelmemet alig tudom visszafolytani...

2013. jún. 12. 10:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele a szex témáról beszélgetni és próbáld poénosan felvezetni azt a témát milyen lehet csajokkal is ez meg az, aztán meglátod a reakcióit :) Ha tényleg érdeklik a lányok akkor belehet próbálkozni mert nem véletlen vagytok legjobb barátok ha bukik a csajokra valószínűleg vevő lesz rád :) 23/F
2013. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd, szerintem te is csak divatbiszex vagy 15-6 évesen. De ha mégsem akkor hívd át egy ottalvós csajos estére. Csak ketten, egy kis bor, dumálgatás, aztán közösen ágyba bújás alvás céljából. Ha nem utasítja el a futó érintéseket akkor lehet kezdeményezni bátrabban. De arra is készülj fel, hogy ő is lehet csak érdeklődő, azért a megjegyzések, utalások. Smároltok egy jót, kinyalod esetleg, aztán közli, hogy neki ennyi elég volt, csak kíváncsi volt, maradjon minden a régiben.
2013. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok és màr elég régóta érdekelnek a lànyok
2013. jún. 12. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőd, nem ? :) velük bármiről lehet beszélgetni, főleg egy kis alkohol társaságában ;) mondd meg neki, hogy téged érdekelnek a lányok úgy is :)aztán majdcsak kialakul valami a beszélgetésből ;)
2013. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leszbikus körökben is a barátság rovására mehet, ha két legjobb barátnő közül valaki beleszeret a másikba. Ő tudja rólad, hogy téged a lányok érdekelnek? Van esetleg most valakije?
2013. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!