Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (leszbi téma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (leszbi téma, többi lent)

Figyelt kérdés

Már 2éve odavagyok egy leszbikus lányért. 2éve írtam neki egyszer fb-n, beszélgettünk, elég jól elvoltunk... Aztán másnap megint ráírtam, de nem írt vissza és lelépett...Most vagy azért mert mennie kellett már, és ideje se volt írni, vagy szimplán nem akart velem beszélni, nem tudom. De utána már nem mertem többször ráírni, viszont egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, voltak kapcsolataim ez idő alatt, de ők se tudják velem elfelejtetni... Mit tegyek? 2év után már nem akarok ráírni tök ciki lenne, hogy akkor úgy írtam rá hogy megakarom ismerni, de utána nem írtam... Nincs senkije tudtommal. Nekem is most lett vége a kapcsolatomnak, és most megint csak Ő van a fejembe. Tanácstalan vagyok. Bi lány vagyok, bár mostanában inkább csak a lányok jönnek szóba!

Kérlek benneteket, adjatok tanácsot, hogy mit tegyek, mert bele őrülök... Homofób és egyéb hülye válaszokkal hanyagoljatok légyszi! Köszi

21/L



2013. febr. 28. 00:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Mindjárt jön Pretty Ballerina a biromantikussal....
2013. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Akkor is meg kéne próbálnod vele újból felvenni a kapcsolatot. Egy az, hogy lépnél legalább és kimozdítanád magad a tanácstalanságból, a másik az, hogy még össze is jöhet. Nem tudod meg, ha nem próbálod meg.
2013. febr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Pretty Ballerina ***** válasza:
Nem, ez most komoly kérdés. :)
2013. febr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igaz, de 2év után nem lenne ciki, hogy ismét ráírok hogy megakarom ismerni?
2013. febr. 28. 00:20
 5/13 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Nem ciki, ha azt érzed, hogy meg kell ismerkedned vele. Mert egyébként mit veszíthetsz? Most sem ismered, viszont ha felkeresed, megismerkedhettek, és kiderül, van-e esélyed.
2013. febr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Menj el apácának, s nem lesz ilyen problémád!
2013. febr. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is írj neki. Nem kell mondani, hogy megakarod ismerni (stb), csak kezdj el vele beszélgetni. Ne legyél nyomulós, vagy rámenős, idegesítő, csak lazán beszélgess vele. Ez a neten keresztül nem olyan nehéz.


Ha nem írsz neki, ezen fogsz görcsölni.

2013. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Joe Makepeace ***** válasza:

Szia! Nehéz helyzetben lehetsz, én heteró fiú vagyok, de nagyon szeretnék segíteni neked! A facebook-on és az IwIw-en már nekem is volt olyan, hogy bejelöltem ismerőst, és azon imádkoztam, hogy "menjen fel" az oldalra (ráadásul az IwIw ugye jelzi is, hogy mikor nézte meg az illető utoljára az oldalát, és ott nincs az sem, hogy lehetne neki üzenni, amíg nem jelölt vissza), de én biztatlak erőteljesen! 1. jelöld be ismerősnek, 2. üzenj neki, hogy rég hallottál felőle, mi van vele, mert rettentően kíváncsi vagy rá! Annak idején, szerintem, csak félbehagyta a beszélgetést, nem?


"...tök ciki lenne, hogy akkor úgy írtam rá hogy megakarom ismerni, de utána nem írtam..."


Szerintem nem Te nem írtál neki utána, hanem ő fejezte be az üzengetést, nem? Lehet, hogy várta is, hogy akkor most mi lesz...? Bár azt nem tudom, mennyire volt bensőséges a beszélgetésetek.


Bánni fogod, ha nem teszed meg, viszont ha úgy állsz hozzá, és arra hangolod Magad, hogy igenis pozitív visszajelzést kapsz tőle, hidd el nekem, hogy meg is fogod kapni! Működik!


...és tényleg ne menj most túl bele a "dolgokba", "csak" érdeklődj iránta!


"...Mert egyébként mit veszíthetsz? Most sem ismered, viszont ha felkeresed, megismerkedhettek, és kiderül, van-e esélyed."


Ez egy rossz megközelítés, mert ha ennyire belehabarodtál, azt veszítheted, akit szeretsz! Tudom hogy a remény hal meg utoljára, azért "tologatod", hogy amíg nem lépsz most semmit, addig nem "úszott el" az esélyed! De ettől viszont nem lesz jobb sem! Arra kell gondolnod, hogy összejön, és nem lehet ez ügyben egyáltalán semmiféle(!) kérdőjel sem benned!!! Úgy várd a válaszát, mintha ezer éve barátnők lennétek! Bejön hidd el! Én drukkolok Neked tiszta szívemből és őszintén, továbbá ha segíthetek, akkor itt az oldalon is szívesen megteszem, de írhatsz privit is nekem!

Ne feledd! A boldogságod a tét! Az első randitok pedig már közel van!!!

Én mindíg segítek , ha kell...számíthatsz rám, nem hagylak cserben, tudom milyen nehéz lehet most Neked! Én meg segíteni akarok, azért írtam, ez a cél! Csak üzenj, aztán tájékoztass a helyzetről, hogy tudjam hol tartasz!!! Szurkolok Neked!!!!!

2013. febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pretty Ballerina ***** válasza:

Jézusom, utolsó, te aztán tényleg nem állsz két lábbal a földön.

Nem ismerik egymást, és mivel a kérdező nem csinál egyebet azon kívül, hogy ül és álmodozik, tényleg nem veszíthet semmit, ha megpróbálja. Mivel egy álomkép az valóban CSAK egy álomkép. A valóság más, és ha tesz valamit, akkor megismerheti, hogy azzal mi újság.

2013. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Joe Makepeace ***** válasza:

Bocsánatot kérek Tőled Pretty Ballerina, és nem azt írtam, hogy nincs igazad, csak kívülállóként nekünk jóval könnyebb a helyzetünk, mint a kérdezőnek, aki szerelmes!

Tudom, hogy nem rosszból írtad, és én nem akarlak egyáltalán bántani Téged, elnézésedet kérem!


"...Nincs senkije tudtommal."


Tehát azért például ezt is tudja a kérdezőnk.

Nem tudjuk mennyire mentek bele annak idején abba a beszélgetésbe, de látod hogy nagyon beleesett abba a másik lányba! Most akkor inkább úgy mondom: az, hogy "mit veszíthetsz?", az kb. olyan, mint a "majd elfelejted"! Egy szerelmet nem kell, nem lehet, és nem is tud senki elfelejteni, legfeljebb "továbblépni"! Esetleg! Már, ha tud...

Függetlenül attól, hogy mennyire ismeri/nem ismeri a kérdező azt a másik lányt, ahhoz elég volt neki, hogy nagyon beleszeretett! Tanácstalan, és ez ügyben kérte a segítséget! Én meg nem "vigasztalgatni" akarom, hanem tényleg segíteni neki, nem úgy mint a "menj el apácának..." típusú unatkozók!

A valóság MINDÍG az álomképből lesz! MINDÍG! Egyébként a rémálomképből is az lesz, most itt nem a tényleges álomra gondolok, hanem amiről álmodozunk, amire vágyakozunk, vagy éppen amitől félünk! "vigyázz, mint kívánsz, mert még valóra válik" Ugye ismerős a mondat a félelmeink kapcsán! De ez a pozitív vágyakra is igaz, csak ott éppen örül az illető, ha valóra válik, mert az a cél!

Teljesen nem is kell "két lábbal állni a földön", részben a kérdezőt is ez (is) akadályozza, de nem azért mert nem sikerülne neki, hanem mert már most kételkedik önmagában!

Még egyszer bocs, nem kötekedni akartam, csak nekem más volt a véleményem, a Te tanácsodhoz képest! Remélem nincs harag!

2013. márc. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!