Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ha láttok egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha láttok egy nagyon jó pasit az utcán mi az első gondolatotok? Kérlek ne gondolkodjatok a válaszon írjátok ami jön kapásból

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 10:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Még jó vagy nálunk! Ne aggódj!
2013. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
:D köszi Bobby mindig tudta neked kellene vezetni a családot, na majd ha az öreg Jok már nem lesz:)
2013. jún. 12. 10:35
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen esetben kész vagyok, leblokkolok, és csak csorgatom a nyálam, közben azon sóvárgok, hogy miért nem merem megszólítani! Minden jöhetne! A legapróbb érintéstől a legdurvább szexig! Mivel első gondolatról volt szó,abban a pillanatban nem érdekel az intelligenciája. Szerelmes leszek egy pillanat alatt minden szép férfi testbe, és minden jóképű kis pofiba! Ez van!
2013. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
utolsó de cuki voltál:))
2013. jún. 12. 10:40
 15/29 anonim ***** válasza:
Jaj köszönöm , de édes vagy! :)
2013. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ha látok egy jó pasit arra gondolok,hogy végre valami esztétikus látvány(nekem magasan van az ingerszintem,azaz kevés igazán jó pasit látok)úgy megismerném,úgy leszólítanám..hátha lenne köztünk valami:D

Persze,aki nekem jó pasi,ahhoz vonzódok is,illetve bejön,szóval,ha ők próbálkoznának nálam,nem ellenkeznék:D

De fel kell ébredni az álomvilágból:/

2013. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
én megnézem, megállapítom, hogy de meggyaláznám szexuálisan, aztán eszembe jut, hogy "na, az ilyen pasinak nem fogok én kelleni sosem", és inkább mással foglalkozom :D
2013. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
ja, 23L
2013. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok

Az lemaradt hogy tetőtől talpig végigmérem,csorgatom a nyálamat,persze messziről,és elképzelem magunkat..khmm mindenféle helyen,szituációban stb,persze,ha elmegy mellettem nem mosolygok rá és nem is mondok semmit,é elkönyvelem hogy nem vagyok az esete,biztos a fitneszcicákért van oda..meg minek is kellenék én neki(nem vagyok rossz nő amúgy,de magamhoz mindig túl jónak érzem ezeket az izmos,helyes,magas félisteneket)

Ezért inkább az átlagosabbakkal barátkozom.xD

2013. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglátok egy nagyon jó pasit, akkor alaposan végigmérem, majd elképzelem, ahogy megcsókol és ahogy a csók után odalököm a legközelebbi falhoz(igazából bármihez, ami a közelben van)és letépem a ruháit...

Mikor idáig jutok a képzelgésbe, már rég elment mellettem és eszembe jut, hogy én nem kellenék neki, úgyhogy szomorúan ballagok tovább...

De olyan pasival is találkoztam már, akinek annyira elbűvölt a tekintete, hogy semmire nem tudtam gondolni, csak néztem és nem tudtam beteni vele... :D

2013. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!