Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ha láttok egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha láttok egy nagyon jó pasit az utcán mi az első gondolatotok? Kérlek ne gondolkodjatok a válaszon írjátok ami jön kapásból

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 10:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

'Szolits le!'

Kb. ez. :D

2013. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán van ilyen, de ha megtörténik arra gondolok, hogy hogy lehet valaki ennyire vonzó és általában lopva nézek rá, nehogy észrevegye :-D, és elkézdek fantáziálgatni róla, hogy milyen, amikor megcsókol stb.
2013. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
hogy milyen szép
2013. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

gyaa lányok, tényleg? xD remélem rólam is fantáziáltak már :D

f19

2013. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
ahh.milyen jó lehet vele csókolózni, elképzelem ruhanélkül,reménykedek hátha megszólít.mikor egymás mellé érünk rápillantok, hátha csak ennyi bíztatás elég,de több jelet nem küldök
2013. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

ezek szerint csak én vagyok olyan beteg, hogy arra gondolok vajon mit tanul, dolgozik, mit szeret, mert ha már helyes akkor vajon okos is és talán remekül szót értenénk?!!

szóval ez az elsődleges minden más csak utána.

2013. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

csajok miért nem küldtök több jelet ha valaki tetszik?

A srácoknak detto ugyanez megy a fejükben de sokszor nem mernek kezdeményezni mert nem jeleztek!

2013. jún. 12. 16:56
 28/29 anonim ***** válasza:
Hogy milyen lehet a nézése,ha úgy nézne rám.Milyen lehet a csókja íze,az érintése.Milyen lehet a ruha alatt,vajon ugyanolyan jó,mint ruhában.Mennyire lehet vad,mennyire tud beindulni,a hangja olyankor.Durván egy röpke pillanat alatt ilyesmik dolgok törnek rám.:)
2013. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Mentem már el nem egy nagyon jó pasi mellett, de igazából nem váltott ki belőlem többet mint más átlag pasi...igazából nekem sose jutott olyan eszembe egy vad idegennek kapcsolatban, hogy huuu de lesmárolnám, vagy huuu de berángatnám az ágyamba...

Úgy igazából nem is értem a kérdést...?! :D Van aki egyáltalán így gondolkozik? :D Egy idegenről?

2013. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!