Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves pasi, hol/hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves pasi, hol/hogyan találhatna magának barátnőt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szoktam diszkóba járni,de ott leginkább tizenéves lányok vannak,nekem viszont korban hozzám illő lány kell, komoly kapcsolatra.Alkalmi mindig adódik, de én szeretnék már végre megállapodni valaki mellett.Hol tudnak a 30-asok ismerkedni?
2008. jún. 20. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
bárhol találhatsz barátnőt,csak okosan kell csinálni...ha jófej vagy...aranyos,kedves,őszinte....szerintem kezdésnek nincs is ennél jobb...ha tetszik 1 csaj menj oda hozzá...kezdj el vele beszélgetni...akár hétköznapi dolgokról...megdicsérheted h jól néz ki...stb...bulihelyeken a csajok általában nyíltabbak...szóval érdemes valami ilyesmi helyen próbálkozni...amennyire jópasinak tartod magad,olyan csajt próbálj felszedni...mert átlalában a jócsajok a jópasikra buknak...de persze lehet próbálkozni,nem mindegyik csaj ilyen...mondom...ha van humorod...és van benned valami vonzó dolog,nem feltétlen kell jopasinak lenned,először találd meg magadban ami a csajok gyengéje lehet,azaz buknak rá a csajok,és utána használd ki az alkalmat,amikor megpillantasz egy csinos nőt,aki tetszik neked...
2008. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hat igen a diszkokba inkab fiatalok jarnak .....gondolom barataid is vannak mi lenne ha el mennel veluk valahova vagy rendeznel valami hazibule feleseget ahova megkered a barataidat hogy hozzanak magukkal olyan ismerosoket akikt te nem ismersz es nincs pasijuk ....megismerkednel veluk es lehet talalnal egy olyan valakit akinek te vagy az idealja es a problemad megoldodik ,minden esetre szerintem erdeklodj a barataidnal hogy mutassanak be par lanynak!Sok sikert es ne add fel meglatod meglessz az igazi!
2008. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na most jól lepontoznak, de nem baj, megmondom a véleményem.

Ha 30 évesen még nem tudod, hol másutt lehet ismerkedni, mint diszkóban, akkor ott a gond. Tippeket meg max haveri körödtől kérjél, ilyenben egy nyílvános internetfórumon nem lehet segíteni, nem tudjuk, h ki vagy, milyen vagy.

2008. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a neten nagyon aranyos lányok is vannak, akik komoly kapcsolatot szeretnének. A diszkó nem túl jó ötlet, gondolom te nem csak táncolni szeretnél egész este meg leinni magad a sárga földig, hanem pl beszélgetni meg ilyenek. Ezt diszkóban nem nagyon lehet megtenni. Csomó barátnőm, van, aki neten próbál ismerkedni, de nem találnak olyat, aki nem csak le akarja fektetni őket. Szóval ők pl. örülnének egy olyan pasinak, aki nem csak azt akarja! Sok sikert :-)
2008. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
20 éves lány vagyok, a chat.hu-n jöttem össze a párommal, ő 33 éves. 2,5 éve együtt vagyunk. Szóval, nem lehetetlen. :)
2008. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tánciskola.

Ott a mai napig sok kapcsolat szövődik. Amíg megtanulsz táncolni olyan gátlásokat vetkőzöl le, amik az ismerkedésben is akadályoznak. Sok lány van.

Tapasztalatból salsa kurzust ajánlanék. Ott jellemző a mi korosztályunk.

2008. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!