Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek jó lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek jó lehet egy olyan pasival lenni, aki külsőre nem egy álompasi, illetve még elég tapasztalatlan az emberi kapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
i nem minden a külső!
2013. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak az adott embertől függ!
2013. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon sokat kell majd kompenzálni (pénz, mintajellem) tezsvír!
2013. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem mindenkinek ugyanaz az álompasi, másrészt nem csak a külső számít. Az, hogy nincs tapasztalatod emberi kapcsolatok terén, mit jelent nálad? Csak párkapcsolatra gondolsz, vagy baráti kapcsolataid sincsenek?
2013. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a hiányos/rossz/nem meglévő szocializációra gondol ami nálam is "befigyel"
2013. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5ös! És ez miben nyilvánul meg? Mert azért nem mindegy, hogy valaki teljesen elzárkózik az emberi kapcsolatoktól vagy pedig "csak" nehezen létesít ilyen kapcsolatokat...
2013. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam valami olyasmi, hogy folyton szorongok mikor másokkal - főleg ismeretlenek vagy akiktől szívességet kell kérni - beszélgetek, nem tudom mit szabad és mit nem egy emberi kapcolatban (mit lehet mondani, mi az ami sértő, mi az ami még vicces) nem tudok felszabadult lenni, nevetni mások poénjain, magamtól meg nem mondok, mert mindet sablonosnak érzem - másokét pedig fejből tudom. Nem vagyok laza sem.


Ergp valami ilyesmi. Így meg nem lehet csajozni mert alap beugró a humor - ami nekem van, csak nem tudom kifejezni mert inkább erőltettnek meg görcsösnek tűnik mert elizgulom az egészet meg a magabiztosság (ez viszont nincs)

2013. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 én is ilyen vagyok.

Az nem baj ha tapasztalatlan pl. párkapcsolat terén (már ha erre gondolsz), legalább együtt jöttök rá dolgokra :D

2013. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én korosztályomban már a legtöbb csaj nem az.
2013. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!