Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még tapasztalatlan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még tapasztalatlan vagyok. Szerintetek ez szerelmi vonzódás volt vagy csak szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés

A történet az, hogy alkalmi szalagmunkán egyik nap egy lány mellé osztottak be.

Először csak beszélgetni kezdtem vele, aztán néha néha egy kis viccelődés...nap végén meg amikor búcsúztunk kicsit közel jött hozzám és úgy állt be, hogy oldalra döntötte kicsit a fejét, én meg randira hívtam és elfogadta.

Én akkor azt éreztem, hogy végre felébredtem, élek.


24 éves létemre még nem randiztam nőkkel, nem is csókolóztam, és ezért nem tudom, hogy amit érzek az csak szexuális vonzalom vagy tényleg szerelem.


Azért sem értem, mert pl ott a munkahelyen korábban is beszélgettem már lányokkal, akik tetszettek is, de nem éreztem ezt, hogy ha csak a szemébe nézek, mintha érezni lehetne, hogy ő az akit kerestem.


Hogy működik ez?

Hogy eleve mindenki ezt érzi amellett az ember mellett, akivel lefeküdne vagy tényleg komoly amit érzek?

Mert én nem azt érzem, hogy hű de szexelnék vele, hanem hogy szeretném egy üveg bor mellett átölelni és csókolgatni.

Akikkel meg korábban találkoztam nem éreztem semmit csak beszélgettünk.


Lehet, hogy csak nem tetszettek eléggé?

Vagy azért, mert velük nem beszélgettem ennyit, és mivel ez a lány az első az életemben akivel ennyit beszélgettem, meg tetszik is, és ezért érzem amit érzek?

Vagy lehet érezni ilyen korán is a szerelmet, hogy még csak felszínesen ismerjük egymást?


2013. jan. 3. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem szerelem, számomra az mást jelent, de olyasmi... Még lehet ebből az, mert nem is puszta d.gási ösztön. :) Kicsit későn érő vagy :D Hajrá, és ne érdekeljen semmi, csináld azt, amihez kedved van. Carpe diem!
2013. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vonzalom, bár erre nehéz a válasz. Nekem is voltak olyan emberek az életemben, akiket megismertem és rögtön éreztem, hogy forró a levegő körülöttem, de ennek nem szexuális töltete volt, hanem vonzódtam hozzá. Csak, hogy megérintsen, hozzám érjen.


Ez egy nagyon jó dolog és érzés, ne rontsd el azzal, hogy sokat agyalsz rajta, csak engedd át magad neki! :)

2013. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont ez a szerelem. Nekem se volt még senkim, de azért tudok különbséget tenni az között, ha valakit le se fosok, ha valakivel csak kurnék mint az állat, és akivel csókolóznék összebújnék és satöbbi. A legutóbbi az a szerelem. Te szerelmes lettél. De jó neked, hogy így alakult az életed. Komolyan irígyellek. Én a helyedben nem hagynám, hanem boldog emberré válnék. Ne szaljtsd el ezt a lányt.
2013. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszik és vonzódsz Hozzá,kedveled,és jó úton haladsz afelé,hogy beleszeress.Sok sikert! :-)
2013. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!