Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha azt mondjátok egy lányra hogy aranyos az akkor mit jelent?

Figyelt kérdés
Akartok tőle valamit, vagy aranyos mint egy plüssjáték, vagy semmit sem jelent? Mit éreztek egy szerintetek "aranyos" lány iránt?
2013. jún. 13. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Ez nagyon bonyolult, valami olyasmit, hogy aranyos.
2013. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hogy aranyos :)

Szép és megvan benne a plusz is.

2013. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ehhez látni kéne a srácot meg a gesztusait hogy biztosat mondjak. Nagyon valószínűnek tartom hogy bejössz neki. De egy köszönöm a bókot kedves vagy dolog is lehet.
2013. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én ha azt mondom valakire, hogy aranyos, akkor az azt jelenti, hogy szimpatikus számomra a külseje és hogy aranyos.

A szimpatikus csak 14 év fölött értendő.

2013. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én a kisugárzásra szoktam mondani és általában ilyenkor tetszik az illető
2013. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mosolygós, édes, kedves, nevetős, cuki. Számomra, aki aranyos, nem feltétlenül egyenlő a bomba nővel vagy a százszorszéppel. Egy átlagos lány is lehet aranyos. Nehéz elmagyarázni. Ez kb. olyan, mint amikor rákattansz valakire, de nem tudod megmagyarázni miért.
2013. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az a szerencsétlen nő aranyos!


Semmi rejtjel, meg ezer mögöttes tartalom nincsen, mint drága női embertársainknál. Aranyos!

2013. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a férfiak nem bonyolultak ha azt mondjuk aranyos az aranyos és kész de én ha zat mondom akkor van olyan is h arra gondolok h bejön
2013. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én megkérdeztem valakit erről és azt a választ kaptam hogy "Egy pasitól a legsemmitmondóbb, legócskább becézés az aranyos. Mert nem jelent semmit"
2013. jún. 14. 07:14
 10/11 anonim ***** válasza:
nah ez az hogy nálam se mindig jelenti azt h bejön lehet jófej meg ilyesmi egyszóval aranyos :)
2013. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!