Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy fiúra azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiúra azt mondjátok, hogy aranyos vagy cuki az mit jelent pontosan? Nektek milyen fiúk számítanak aranyosnak, cukinak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha egy lány azt mondja rád hogy cuki , nehogy azt hidd hogy bejössz neki ;)

( legalábbis a legtöbb esetben )

2012. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Olyan srácokra, akiket legszívesebben megzabálnánk, mert olyan, mint egy kisgyerek :D
2012. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Barátzóna.
2012. dec. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Ha azt mondja egy lány, hogy aranyos vagy, akkor azt tényleg úgy érti, hogy aranyos vagy. De lehet hogy tetszel neki, mert pl. szerintem az én barátom is cuki :)
2012. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Én azt szoktam mondani, hogy a csúnya kisgyerekre mondják, hogy aranyos. Ha nem jön be külsőre, viszont kedves, rendes, akkor aranyos. Cukit nem használom fiúra, az gáz szó. :D
2012. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, de kedves, akkor aranyos.. Cuki jelzőt inkább csak a gyerekekre használok, illetve van egy barátnőm, aki a gyerekes cseppet sem férfias pasikra bukik, nah az ő barátaira szoktam mondani, hogy jah..cuki... Magyarul semmi férfias nincs benne.. vagy meleg.. de rájuk sem pozitív értelemben használom, hanem így utalok rájuk pl nagyobb társaságban.. pl: "Tudod ő is az a fajta cuki pasi.." Így a haverok tudják, hogy melegnek tartom..
2012. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Cukit én sem használok, az nagyon dedós...

Itt nem tudom milyen az átlagéletkor a lányok közt, de számomra egy férfi akkor aranyos, ha reggel behozza a kávémat, esetleg főz egy teát, vagy azt azt mondja "sietek haza hozzád", esetleg zavarbajön, ha megdícsérem, mint egy kisfiú, vagy azon bevallja, hogy hónapok óta kinézte a karácsonyi ajándékom, és effélék. Szerintem akkor aranyos egy pasi, amikor a hétköznapi érzelmi állapotától sokkal nyíltabb és ha úgy tetszik, "csöpögős". De ez csak más számára az, nekem aranyos :)

2012. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nálam:

Aranyos= kedves, jófej, segítôkész, bókol (belsô tulajdonság)

Cuki= gyerekes kinézetû (külsô tulajdonság)

2012. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát ez eléggé lehangoló. Akkor ezek szerint csak azért, mert kisfiús vagyok külsőre, adottságaim által már is b.zinak kell elkönyvelni?! -.-

Ez nem igazság, ismerek homokos srácot és az egy benga nagy izomállat, de miért csak az aranyos, cuki srácokról hiszik azt, hogy melegek?

A fenébe is, bár nagy benga állat lennék én is! Úgy látszik az aranyos, cuki srác dolog egy átok.

2012. dec. 11. 19:44
 10/18 anonim ***** válasza:

én egy ilyen typera is azt mondanám külsőleg, hogy cuki és aranyos. [link]


Belsőre meg hát udvarias és vicces, vagy esetleg néha kicsit ügyetlen vagy szerény, aki nem az a bunkó, beképzelt szépfiú. :)

2012. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!