Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban lányok véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok véleménye érdekel a helyzetről. Érdemes még egyszer megpróbálni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit novemberben ismertem meg,december óta nem beszéltünk,pedig minden reggel láttam szinte és csak köszöntem neki.


Az ok ami miatt nem beszéltem vele :

miután 2 hete ismertem kb. elhívtam biciklizni (Most visszagondolva hülyeség,de nem merném elmondani anyámnak hogy egy csajjal mentem ki sétálni vagy vmi..)

Akkor azt mondta hogy a hétvégén nem tud sajnálja mert az apjánál van és ritkán látja(Elváltak a szülei)

Másodszor megint erre hívtam akkor az időre fogta.(Szünetben hívtam,szar idő volt,bár szünet végéig fel se jött,megjegyzem nem egy fb függő.)

Azóta csak köszönünk egymásnak,majd délután láttam egyszer buszon,köszöntem neki ő meg mosolyogva visszaköszönt (Elolvadtam a mosolyától..)

Amikor reggelente még beszéltünk mindig mosolygós volt,bár neten mindig én írtam rá 1 óra után hogy ő nem írt.Sőt sose írt!!

És most 2 hete új képet tettem fel,és életében először lájkolta a képem..

Lehet azért volt az elején visszataszító mert volt egy másik fiú az iskolájából aki tetszett neki,de rájött hogy egy seg.gfej? (Mert ismerem,és én is annak tartom..)

Mire tudnám elhívni,séta ,mozi,fagyi?

Anyámnak hogy tudnám elmondani?Kicsit szégyenlős vagyok előttük ezzel..

Én 14 vagyok ő 15.

(Amikor megismertem,mondta hogy nála 1 évvel biztosan idősebbnek nézett :D)


2013. jún. 14. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ezt tanácsolni, de most azt mondom, még egyszer elhívhatnád valahova, ezek elég jó jelek. Mit veszthetsz? :)
2013. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, figyi. Próba cseresznye. Hívd el fagyizni, és ha ez rendben van, utána moziba is mehettek. Anyud meg szerintem mg fogja érteni, mégse egy swinger klubba viszed el a lányt.
2013. jún. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SZóval kaptál heteken át elutasítást minden kezdeményezésre. Majd mikor nem próbálkoztál tovább ő sem keresett. Azonban most, kb 7 hónappal később csak úgy belájkolta egy képedet és már rohannál is.


Éljen a facebook soká, legyen még több érzelmi analfabéta...

2013. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 : Nem csak belájkolta,több jel is van.


#1 : Gáz ha neten hívnám el?Először megkérdezném hogy mikor szabad,és utána térnék rá arra hogy elmehetnék valahova..Úgy gondoltam hogy miután beszélünk,(és mondom hogy mennem kell)mondom neki hogy mennem kell és jó lenne ha tudnánk találkozni és folytatni..


#2 : Köszi,anyám már szokott kérdezgetni a lányokkal mi a helyzet de én kerülöm a témát.. cikinek tartom azt hogy vele erről beszéljek,apámmal is.

2013. jún. 14. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!