Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok (elsősorban a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (elsősorban a lányoknak ez a véleménye, de fiúk is írhatnak) mi a problémátok a netes társkereséssel?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan vannak, akik elítélik a netes társkeresést, vagy ha ezen az oldalon rájuk ír egy fiú, már nem is válaszolnak. Mi ennek az oka? Ha például az utcán odalép hozzátok egy fiú, 2 mondatot beszél veletek aztán elkéri a számotokat és randira hív, mi a különbség? Őt sem fogjátok megismerni 2 mondat alapján. Vagy ha ezt is elítélitek, hogyan ismerkedtek?
2013. márc. 16. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:

tulajdonképpen teljesen más élőben beszélni valakivel mint neten de ettől függetlenül és nem itélem el a netes ismerkedést

L/19

2013. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neten mindenki egy kicsit más mint a valóságban.
2013. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én régebben sok társkeresőn voltam,de először csak viccnek indult mert barátnőmmel regisztráltam. Én sem írtam vissza mindenkinek tudom nem szép dolog ,de voltak olyanok akik olyanokat írtak elsőre ami nekem sok volt és inkább nem is írtam vissza ...volt akikkel elkezdtem beszélgetni de egy idő után sokszor kiderült hogy nem igazán vagyunk egy hangon így egy idő után ellaposodott a beszélgetés aztán pedig megszűnt...eddig társkeresőről 2 emberrel találkoztam az egyik találkozás kicsit kisiklott és kiderült hogy a képek néha csalósak...:) a 2. elég jó volt ,de a srác rá 2 hétre elköltözött a városból hazament mert végzett a suliba azóta is beszélek vele,de nem akarunk távkapcsolatot,de azóta is bánom hogy nem volt több 1 találkozásnál...bár azóta már van barátom :)
2013. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as, azt még elmondanád hogy mit írtak, ami már túl sok? Mondjuk hogy legyen nekünk férfiaknak elrettentő példa.
2013. márc. 16. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel nincs semmi problémám. Oké hogy sokan visszaélnek ezekkel hogy egy teljesen más néven, teljesen más képekkel regisztrálnak és a találkozásnál kiderült hogy az illető csak szexelni akar vagy csak átver vagy pedofil vagy tudom is én.

Persze eddig nem volt részem ilyenben szerencsére, és volt hogy már ott ismerkedtem srácokkal.

Sok üzenetet kaptam én mindegyikre válaszoltam, de sokaknál már így kiderült hogy néhány beszélgetés után már nem volt nagyon témánk így minden ellaposodott. Eddig a neten 3 srácot ismertem meg akikkel volt találkozó is.

Az elsővel még 16 évesen ismerkedtem meg ő 17 éves volt, találkoztunk néhányszor, beszélgettünk meg elvoltunk, de nem éreztem iránta szerelmet meg ő sem volt belém szerelmes csak haverként maradtunk inkább együtt, de már sajnos nem tartjuk a kapcsolatot, valamiért megharagudott.

A 2. al már jártam is vele kb fél évvel később találkoztam először, és a szerencse az volt hogy akkor költöztek ide a szomszéd városba, igaz ő 1 évvel volt nálam fiatalabb akkor töltötte be a 16 ot amikor én már majdnem 17 voltam, fél évig jártunk, nagyon kedves jófej megbízható srác volt, de sajnos itt új baráti társaságba keveredett akik olyan rossz hatással voltak rá hogy már el is felejtette hogy létezem.

A 3. sráccal már elég későn vettem fel a kapcsolatot. 18 éves voltam akkor ő meg 20 éves. Vele nagyon jól elbeszélgettem a neten de sajnos csak későn tudtunk találkozni mert sajnos ütköztek a szabadidőink és csak üzenetekben kommunikáltunk pár óránként üzent valamelyikünk. Azt mondanom sem kell hogy volt egy időszak amikor nem beszéltünk de utána amikor már elfelejtettem újra felkeresett és elmondott mindent, bopcsánatot kért, mert megsértett, meg persze lelkiismeret furdalása volt meg mondta hogy jobban megszeretne ismerni, akkor nagy nehezen összehoztunk egy találkozót, és nagyon jól elvoltunk, utána a srác totál belém esett és olyan jól szervezte a dolgokat hogy közelebb költözött hozzám a szomszéd városban lakott onnan járt be dolgozni, de nagy nehezen elintézte hogy rakják át másik műszakba hogy a délutánja szabad legyen, és onnantól kezdve 2-3 naponta találkoztunk, majd pár héttel később összejöttünk.

Ez volt 3 éve most vagyok 21 lassan már 22 éves most is járunk, másfél éve költöztünk össze egy kis családi házba, a szüleim nagyon kedvelik, az ő szüleivel is jóban vagyok plusz a szüleim is kedvelik az ő családját rengeteg segítséget kapunk, egy álom az életünk szinte, mindent megkaptam amire vágytam, nem csak tárgyi dolgok persze.

Nekem ez a része bejött a netes társkeresésben.

2013. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ez egy éve volt kb és sokmindent írtak,de kezdésnek volt aki ilyet írt hogy szia cica nagyon szexi vagy szeretnélek jobban megismerni. Én ha beszélgetést kezdek akkor normálisan beköszönök és írom hogy szívesen megismerném vagy hasonló nem ilyen egyből nyomulós duma mert ez levágható hogy nem az érdekli igazán hogy ki vagy ...meg nem megismerni akar..meg volt aki egyből kb egy szex regényt írt hogy mit csinálna velem stb...
2013. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha egy ilyennek nem írsz vissza, az szerintem eléggé érthető. A baj akkor van ha valaki rendesen, normálisan ír egy lánynak, a lány pedig válaszra se méltatja.
2013. márc. 16. 12:23
 8/9 anonim válasza:
Nekem volt már olyan h neten jöttem össze egy fiúval és mikor élőbe taliztam vele nagyon rossz volt mer nem beszélegttünk meg semmi csak sétáltunk 2-3 órán keresztül egymás mellet ezért inkább én is az elővilágban való ismerkedés mellett vok xĐ
2013. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as nekem is ilyen volt 1x hogy a fiú semmit nem mondott csak köszönt és elkezdtünk sétálni ,de amikor már 15-20 percen keresztül csöndben sétáltunk én elkezdtem beszélni,de vagy 3 órán keresztül csak én beszéltem már a szám is kiszáradt a végére xD aztán többet nem is beszéltünk xD
2013. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!