Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ölelés nem jelent semmit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ölelés nem jelent semmit? Akkor minek ölelget?

Figyelt kérdés
Randizgattam egy sráccal és bár csókig nem jutottunk, de többször is szorosan magához ölelt engem. Mégsem akart tőlem semmit. Akkor meg minek ölelgetett?
2013. jún. 16. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert te a barátnődet nem öleled meg? lehet h baráti ölelésnek szánta és nem hitte h félre érted :) :S
2013. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fontos voltál számára de nem volt beléd szerelmes ... nekem is volt már ilyen :D
2013. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem baráti ölelés volt, mert egyszer meg akart csókolni, de csak szájra puszink volt 1.
2013. jún. 16. 20:04
 4/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom számára mit jelent.

számomra elég sokat.

2013. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

baráti ölkelés..


vagy csak szimplán szüksége volt egy kis ölelésre..meg hosszabbítja az életet.:)

Ölelkezzetek sokat!

2013. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jól esett neki..


lehet, hogy azért nem jelent neki semmit, mert sokszor kap ölelést így nem tudja értékelni :)

2013. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, engem is megölel egy fiú, mondjuk, az a suliban van... De egyébként engem azért ölelget, mer az az átkozott plázap*csa épp nincs ott...

De nem is tudom, kedves kérdező, ha már randiztatok akkor nem lehet, hogy mégis akart valamit? Nem kérdezed meg inkább őt?

2013. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom lehet h kedvelt de kapcsolattól megijedt volna esetleg (1. voltam) :S
2013. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PéterPálka ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem akart semmit? Hátha csak arra várt, hogy egy kis jelét add, hogy mehet tovább. Pl. te is megöleld olyan kívánós módon, és akkor jött volna a csók. Aztán ment volna egészen addig, ameddig te is engeded a dolgot.
2013. júl. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!