Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló 26 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 26 év feletti pasik! Miért vagytok egyedül?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
újabb hergelés.
2013. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Mert ronda, csöndes bal.fasz vagyok, csak ezért, semmi másért.
2013. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

mondhatnám azt, hogy a munka, karrier, és az ezzel járó tanulás, hazavitt meló stb. De persze ez olyan dolog, hogy az ember arra fordít időt, amire akar.

Nem nézek ki rosszul, van lakásom, kocsim, minden ami kell, csaj viszont 1,5 éve sehol. Igaz, óriási energiákat sem fektetek az ismerkedésbe

2013. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert ehez mondjuk kell egy csaj. Milyen csajok vannak? Nyafogósak, válogatósak, nem kell nekik most kapcsolat, hisztisek, stb. Na milyen halat fogjak ki?
2013. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3. vagyok: próbálkoztam már több társkeresőn, de egyszerűen nincs idegrendszerem - se időm - heteken keresztül levelezni, chatelgetni. Aztán talizgatás, randizgatás, bizalom építés... nagyon hosszú, ehhez egyszerűen nincs türelmem
2013. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyok alfahím.
2013. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert eddig egy lány sem akart eddig megismerkedni velem.
2013. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
általában azt hiszik, hogy meleg vagyok (mert próbálok nagyon divatosan öltözni, borotválom magam szinte mindenhol, nem vetem meg az extrémebb színű ruhákat, és rendkívül kedves, előzékeny vagyok mindenkivel), de ha nagy nehezen mégis megismerkednek velem - szex - akkor alig bírom őket levakarni, mert egyből akaszkodnak - persze nem 10/10 csajokról beszélek. valamint, ha megtudják, hogy milyen elvont hobbijaim vannak - "vallási" dolgok - akkor meg furán néznek, hogy engem nem érdekel semmi férfias hobby
2013. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

azért mert nincs ÉRTELMES nő

a legcsúnyábbak is minimum Brad Pittet akarnak

2013. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert nem akarok kapcsolatot és mert jól elvagyok egyedül is.
2013. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!