Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet a túlzott komolyság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a túlzott komolyságon változtatni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, túl unalmas lennék bárki mellett is, pedig vannak hobbijaim, de inkább csendesebb vagyok, nem egy bulizós tipus. Sztorikat sem tudok úgy mesélni, hogy azok érdekesek legyenek, úgy érzem, képtelen vagyok bárkit is megnevettetni. Lehet ezen változtatni valahogy? Vagy nem kell? Lassan már komplexusaim lesznek, hogy emiatt nem találok párt.
2013. jún. 17. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
próbálj meg ellazulni kevésbé komolyan venni a dolgokat.
2013. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, vannak-e barátaid, de próbálj sűrűbben találkozni velük, vagy legalább többet emberek között lenni. Járjatok el ide-oda, gyűjts élményeket, ne a négy fal között ücsörögj naphosszat. Nem feltétlenül dizsire gondolok, akár egy szolidabb koncert vagy hasonló is jó, csak mozdulj ki, és ne egyedül.

Szép lassan el fogsz lazulni, és majd idegenekkel is fogsz tudni közös témát találni.

2013. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hanariko ***** válasza:
attól hogy nem vagy bulizós, még lehetsz jó fej. sztorit sem tud mindenki jól mesélni és más értelemben mégis jófej.
2013. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 perfect li(f)e ***** válasza:

Szia!

Azt tanácsolnám, bővítsd a komfort zónádat! Erre az a legjobb módszer,ha minden napra kitalálsz valami olyan dolgot,amit egyébként nem mernél megcsinálni, vagy legalábbis nem jó érzéssel, és tedd meg, legyen az bármilyen apróság,amitől tartózkodnál. pl: van,akinek az is nehézséget okoz,hogy egy idegentől megkérdezze az utcán,hogy hány óra van, vagy épp csak elsétáljon egy nagyobb társaság előtt..

Ez nagyon nehéz dolog lesz, én is csináltam, de hatásos!:)

Sok sikert hozzá!:)

2013. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!