Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira híváshoz segítség?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira híváshoz segítség?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most ballagtam 8. osztályból és az egyik volt osztálytársamat szeretném elhívni randira vagy találkozásra hívhatjuk bárminek. Mivel már nem találkozunk mindennap az iskolában arra gondoltam, hogy facebookon ráírnék kicsit beszélgetnék vele és akkor elhívnám pl egy fagyira vagy valamire. Abban kellene segítség, hogy 1, Hogyan írjak rá? (gondolom a szia mizu már unalmas). 2 Ha ráírtam hogyan hívjam el pl lenne-e kedved vagy hogy? 3 Miről lehet beszélgetni az első randin? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! 14/F

2013. jún. 18. 17:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A puszit döntsd el, én nem vagyok híve ennek a három puszis köszöntésnek és a random ölelgetést sem pártolom, plusz ő elég visszahúzódó sokakkal szemben, tehát inkább nem támadom le ilyen manőverrel! :)
2013. jún. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én sem három puszira gondoltam, kettőt szoktam adni, szerintem azzal nincs baj :)
2013. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Soha se félj a félelem mindig is a kudarc elsö okai közé tartozik a csaok a magabiztos embereket kedvelik továbbá legyél kicsit rámenős és ha kérdez ne tétovázz nézz a szemébe ugy általánosan ha beszélgetnek az első randin megnevetteted dicsérd meg a mosolyát és hivd el ajánld fel neki egy 2. randit a közeljövöben egy discot vagy valami táncolos zenés helyet ahol már össze is lehet bujni ha beesteledett kisérd haza ott már elköszönésként lehet puszilkodni ... sok sikert
2013. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!