Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek mennyire számítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire számítanak egy lányon a kiegészítők?

Figyelt kérdés

Itt az ékszerekre gondolok leginkább.

Pl van,hogy észreveszitek,ha szép a nyaklánca/fülbevalója egy csajnak, vagy ezek nem érdekelnek titeket?

Csak mert pl ha vásárolok és kérdezem a barátom ,mindig teljesen hidegen hagyja mit veszek,hacsak nem valami óriási és színes dolog lenne, de azt meg nem hordok:D



2013. jún. 18. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemigen érdekel, az összhatás a fontos, de pl egy jó medált vagy karkötőt azért megnézek a csajon.. :)
2013. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket nem is veszem észre,amíg nem lesz útban...
2013. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az én barátomat érdekli. Mindig megnézi, ha valami új van rajtam, és véleményezi:)
2013. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát.. azért számít de nem az én dolgom.. neki kell eldönteni mit vesz fel :)
2013. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szokott érdekelni :)

A csaj érdekel a teste a külseje a haja szeme arca szája nem az hogy miket hord magán.


Amikor megjegyzem hogy nahát milyen szép ez a nyaklánc..megnézhetem? akkor a mellét nézem meg általában :)

2013. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2013. jún. 18. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemigazán érdekel... a piercing nálam kizáró :S

A fülbevaló, nyaklánc, ha van, akkor csak álljon jól. Karkötőket szeretem, abban van valami (vagy karóra), de igazándiból lényegtelen, kb. ezeket nézem meg utoljára! :)

2013. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!