Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mik a tapasztalatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mik a tapasztalatok? Miért van az, hogy a legtöbb fiatal lány szemében ez már természetes/normális.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Elég sokat szoktam randizni,ismerkedni,szeretnék magam mellé egy normális lányt.


Viszont azt veszem észre,hogy a lányok szemében tök normális,hogy a pasi fizet mindent.


Legyen szó egy kv-ról,egy ebédről,egy kirándulásról,strandolásról,moziról.

Mindent és nem 1. alkalomkor utána is!


Konkrétan randiztam egy olyan lánnyal,akivel elhatároztuk,hogy itt a nagy meleg,oké!

Akkor go strand.

De nem hogy a saját jegyét,még az oda-vissza útját se nagyon akarta fizetni,aztán jött azzal,hogy a volt barátja anno meghívta erre,arra,én meg szendvicset vittem,egy lángost nem voltam neki hajlandó venni,bevallom utána otthon szexeltünk egyet,ráélveztem az arcára,és másnap kidobtam....

Szerintem azért ha a lánynak is van keresete(jobb modú mint én)akkor az a legkevesebb,hogy tényleg legalább az utazási költségét saját magának fizeti....

Én is azt vallom,hogy 1. re elmegy persze,hisz én hívom meg,de már nem lovagi korban élünk,szerintem utána simán lehet felesbe fizetni a költségeket,nem?


Volt olyan is,hogy kiválasztott egy elég drága helyet a lány,a végén benyögi,hogy ő nem hozott pénzt.....


És az a baj,hogy ezt elsőre nem lehet kiszűrni....



2013. jún. 19. 15:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, min csodálkozol, ha olyan lányokkal kezdesz, akik csak arra jók, hogy az arcukra élvezz, aztán kidobd őket. "


Senkinek sincs 1. pár randi alkalmával a homlokára írva,hülyeség hogy pár hét,hónap alatt teljesen ki lehet ismerni egy embert......

2013. jún. 23. 16:27
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mennyire akutális,de ha eleve nem valami drága helyre vinnéd,akkor ki lehetne szűrni.Mondjuk ha a csaj jobban keres,fizessen ő.Ahogy elnézem,a te arcra genyózos mentalitásoddal csak azt kapod,amit érdemelsz. :DDDDDD Vagyis hogy kihazsnáljanak és átverjenek.
2015. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, az első randin a fiú fizet, de a többibe beszállok. Nagyon hülyén érzem magam ha más fizet ki vaaaaalamit, vagy kapok pénzt valamire, vagy kérnem kell. Ha nincs valamire pénzem, inkább hiányolom, mimthogy kérjek.

15/L

2015. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Meni83 válasza:
100%
Hàt"ha neked egy làngoson"vagy egy buszjegyen mûlik egy kapcsolat,akkor szarjàl az egèszbe"
2015. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!