Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mennyire helytálló sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire helytálló sok fiatal gimnazista lányra?

Figyelt kérdés
Szinte már csak 2 típus van, aki gazdag és szép és emellé hobbit űz a pasik 100 ainak kikosarazásából, illetve a másik aki nem ilyen, de ilyen szeretne lenni és gazdag, helyes pasikkal jár vagy hozzámegy ezekhez, hogy ő is ilyenné válhasson. Aztán meg ha jó néhány év után erre rájön a pasija vagy férje akkor gyerekestül kiadja az útját, az meg utána sírni fog, hogy nem tanult, nem ért semmihez, nem lesz munkája jó élete. Persze sok élősködő hárpia annyira agyafúrt és, hogy megelőzze ezt a szindrómát, már jó előre beszédíti a gazda pasit, hogy veszély esetén egy autó és egy házikó azért az ő nevére legyen íratva. A 3. típusú lányok meg ritkák, rejtett életmódot élnek. Én ha kimegyek az utcára, akkor látok egy 5-6 fős gimis lánycsordát, abból 2-3 szép, másik 3 őket próbálja meg utánozni hatalmas műkörmökkel, ájfonnal, kirívó ruhákkal, ronda beszéddel. A maradék egy meg aki dagi, ott kullog egyedül és azon sír, hogy ő miért nem ilyen szép ringy. mint a másik 5 barátnője. Nagyjából ez jellemző az összes gimis lányra. Utána meg ezek a klikkek gyakran az egyetemeken is folytatódnak, bár ott már van néhány értelmes nőcske is, csak azokat hamar lefoglalják a helyes és magas fiúk. Na nem mintha a többit nem azok csapnák le...
2013. jún. 20. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezért vagyok én kívülálló. :D

Nálunk folyton az osztályharc megy, és ez remekül megmutatja, miért nem érdemes klikkesedni.


17/L

2013. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem ez hülyeség :D

én nekem van egy 12 fős baráti társaságom. 7 lány közülük. Egy kivételével mind nagyon szép. Van aki szűz van aki nem. Van aki pasifaló van aki nem. Vanh aki tucat öltözködésű van aki nem. De mindegyik okos. Ne légy felszínes.

A többi lány ismerősöm...

figyelj. igen vannak akik leszarják a tanulást de miért pasiknál nincs ilyen? de van.

És am meg az nálunk pont az volt,h anyám volt a gazdagabb tanultabb. És ez így van egy csomó ismerősömnél. Gáz,h így álltalánosítasz. És ezzel a dumával magyarázod be magadnak,h nem a te hibádból nincs nőd. Gáz vagy


18/f

2013. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!