Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit irjak neki? (meg van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak neki? (meg van a szama is) valami otlet?

Figyelt kérdés
Raakarok irni egy lanyra, de nem tudom mit irjak...egy eve 2 hetig beszeltunk csak aztan en nem kerestem es o se engem..de egy par napja amikor latott nagyon nezett( es azota valtozott a kinezetem, es az arcan ugy tunt jo iranyban)

2013. jún. 20. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk:"Szia, jól gondolom, hogy most is érdekellek?"
2013. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. nem ráírni, felhívni.

2. nem egy év után, hanem 1-2 napon belül

3. miből veszed, hogy a kinézetedre reagált úgy, ha egyáltalán úgy reagált? (gondolom te viszont sokat gondolkodtál a kinézeteden)

4. valószínűleg nem táplál irántad különösebb érzelmeket, viszont nem érti, mit akarsz tőle és egy év után is miért csak nézel.


Ne hangolódj le haver... egy kicsit össze kéne szedni magad ezen a területen, oszt ennyi.

Egy srác.

2013. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hívd fel, kérj bocsánatot tőle, amiért sokáig nem kerested, mondd el, hogy tetszik neked, és hívd el randira. :) Sok sikert!

18/L

2013. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

húúúúúú. nem kerested. és csodálkozol.

gratula.

2013. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

gratulalok a nagy randiguruknak a nagyszeru javaslatokat, es h igy megtudjatok allapitani h az ember h nez ki...

eddig nem voltam nagykepu de h legyen ok a mondataidra , eleg sok lany illetett azzal a jelzovel h 'nagyon jo pasi'..

ezt nem akartam ide irni, de ha mar elkezdted

egyebkent visszahallottam a csajtol h o is ezt jegyezte meg

ugyhogy koszi a javaslatot , de legkozelebb maradjatok ki

2. es 4. valaszolo

2013. jún. 30. 09:59
 6/6 anonim ***** válasza:

A kettes válaszoló vagyok. Nem a kinézetedet állapítottam meg, hanem hogy felesleges összefüggésbe hozni azzal, hogy miként néz rád a csaj. Annak ezer oka lehet.

Már megbocsáss, de egy magas értékrendű, csajozásban sikeres férfi nem itt keresi a választ arra az egyszerű kérdésre, hogy mit írjon. És le se sz*rja, kinek mi a véleménye, mert elég neki, hogy érzi a siker ízét. Te pedig védekezel, megsértődsz és fényezni próbálod magad. Ebből rendkívül könnyen kitalálható, hogy az önértékeléseddel gondok adódnak.

Nem beoltani akartalak. Azért járok ide föl, hogy segítsek, akinek szüksége van rá. Az ego az, ami a leginkább megakadályoz a fejlődésedben.

2013. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!