Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mikor keresitek a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mikor keresitek a lányt az első randi után? Az ciki, ha a lány keresi a srácot pár nap elteltével?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és 2 napja randiztam egy sráccal, aki nagyon sokat beszélt magáról. Látásból már ismertem, szoktunk köszönni egymásnak, de most ő hívott randira. Úgy éreztem, hogy nem kíváncsi rám annyira, el is akartam menni 1,5 óra után, de még marasztalt és egyfolytában a szemembe nézett, felém fordult, érdeklődött. Aztán amikor elkísért egy darabig, azt mondta, hogy "Élmény volt" olyan furán, mintha nem ezt várta volna. Pedig én voltam kiakadva: azt hittem több dologra lesz kíváncsi. Nem voltam túl beszédes, mert nemrég szakított velem a barátom 3 év után és emiatt is rossz kedvem volt aznap. De egyfolytában az új srácra gondolok: két puszival váltunk el, de amikor elindultam még adni akart vagy megint puszit, mert zavarban volt (pedig a randi alatt nem volt az) vagy valami mást... De nem beszéltünk újabb találkáról. Most mit csináljak? Várjak még és később keressem?
2009. okt. 12. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
soha ne keresd a pasit...várd még ő keres....nem szeretik a pasik ha elveszik tőlük az udvarlás élményét
2009. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg keresd. én is fiu vagyok 21 éves és kifejezetten örülnék ha a csaj visszahivan, ezt csak a buta csajok gondolják h mindent a fiunak kell csinálni
2009. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amúgy én is úgy gondolom, hogy ha nem voltam elég egyértelmű a randin, akkor miért is keresne? Lehet, hogy fél a kudarctól.
2009. okt. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!