Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljunk első randin?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk első randin? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akivel vasárnap találkozok először, de nem tudom, hogy meddig szabad elmenni... Elég határozott, és egyező elképzeléseink vannak, de szerintem első randin sok... Tudom, ha egyeznek az elképzeléseink, akkor nem kéne ezt kérdezzem, de nekem soknak tűnik, és félek, h mindent elb*szok.

Ja és homofóbok kíméljenek!

15/f/m


2013. jún. 21. 22:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem így kell lennie. A homokosság az evolúció zsákutcája, ellentmond minden természetes dolognak, mert semmi értelme nincs. Nem vezet fajfenntartáshoz, csak a társadalom elkorcsosodását segíti elő.
2013. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
nem hát. mert régen az ilyet l3b@**1ák a tajg310szr0l és kihaltak. csak volt valami mu1áns aki megmaradt és tovább vitte a hagyományokat
2013. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
80%
Ha te szőkeségnek nevezed az, hogy valakinek nem ugyan az a véleménye mint neked, akkor jól van. Hajrá.
2013. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
42%
beindult a radírpók. moderátor nekiállt gyomlálni :D
2013. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
81%

Miért íráltok ide ha nem a kérdésre válaszoltok?

Oda van írva, hogy meleg kérdés.

Azért, hogy aki nem szereti a melegeket, az nem ovassa el, meg ne ezzel foglalkozzon, hanem olyasvalamivel amiben kedvét leli.

Mi a francért zavar titeket, hogy valaki ideír egy kérdést, ha ráadásul nyilván valóan nem nektek szól?

Szánalmas életetek lehet, ha azzal töltitek a péntek estét, hogy olyan kérdésre válaszoltok amihez nincs ledvetek...

2013. jún. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
11%
Hagyd már, most ismerkednek. Olyan cukik együtt, érezhető a szexuális feszültség.
2013. jún. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok....
2013. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

én se csípem, amikor "gyomlálnak", én nagyon szívesen olvasom néhány földbuta ember elgondolását is, felőlem aztán lehet homofób :)


na lényeg viszont h nem értem a kérdésedet teljesen. sztem amúgy "bármeddig" ... ez helyzetfüggő na meg hát érted, van olyan akivel hónapokig húzzátok mert nem igazán stimmel semmi, de aztán van olyan akivel annyira passzoltok csak simán ösztönös vonzódásból is, h egyszerűen nem is kérdés, mi lesz és mi nem lesz, mert csak úgy jön magától. de sztem ezen a területen ennek pont ez a lényege ... itt nincsenek szabályok, pont akkor működik valami, ha nem ilyen-olyan etikett szerint történnek a dolgok, hanem ahogy érzitek!! ennyi! szal ha az elsőn már úgy érzed, akkor ám legyen, de ezt úgyis adja a helyzet ... most nincs igazam?

2013. jún. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

21-es:


"A homokosság az evolúció zsákutcája, ellentmond minden természetes dolognak, mert semmi értelme nincs."


1, evolúció szempontjából lehet, de azért ennek még ezen kívül is ellentmond igen sok minden


2, természetes vagy sem? hááát ha úgy ösztönösen érez vonzódást, akkor természetes, igen!


3, te figy, milyen értelmet szeretnél keresni? az nem elég, ha 2 ember k jól érzi magát? sztem más értelme nincs ennek ... persze ha csak nem te ezt lekorlátozod a szaporodási célra, de ez szintén eget rengető baromság, mert sok heterosex dolog se szolgálja azt, mégis működik és mégis természetesnek számít.


Lényeg h ez hatalmas baromság, már bocs ...

2013. jún. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

már bocs, de ez mi???


"15/f/m"

2013. jún. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!