Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ne aggódjak hogy még nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne aggódjak hogy még nincs barátom?

Figyelt kérdés

Szerintem még nincs okom aggódni,de azért feltettem a kérdést..

Idén 3 csajnál próbálkoztam :

1-barátként tekint rám,más tetszik neki ezt mondta

2-mindig volt kifogása hol van amikor elhívtam

3-Múlt héten hívtam el,mondta meggondolja,de ki akartam szedni belőle hogy igen jön,erre mondta hogy nem,csak értsd meg hogy nem.,az ivós osztálytársának likolja a képét,de kibeszéltem vele hogy egy tuskó gyökér..


Én normális vagyok,nem szoktam még inni,és nem is nagyon tervezem,..kedves vagyok a lányokkal,visszahúzódóbb inkább,jó tanuló.

Külsőmmel nincs gond 184-5 cm magas vagyok,lábakban erős vagyok (régen úszásra,focira jártam) felső testem átlagos,hasamon van egy kis felesleg de csak akkor látszik ha leülök.Vállaim szélesek,sokak szerint idősebbnek nézek ki.

8-ból ballagtam volna,de hatosztályosba mentem.

3. lányt óvodás korom óta ismerem,régen tetszettünk egymásnak.Lehet nem akar kapcsolatot?


Ne aggódjak hogy még nincs barátnőm?Mert kicsit aggódom amikor látom hogy a 10 IQ-s osztálytársamnak milyen barátnője van..


2013. jún. 22. 13:42
 1/6 A kérdező kommentje:

barátnőm* :D

Ne értsétek félre! D:

2013. jún. 22. 13:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak te hiszed, h nincs gond a külsőddel. Még ha átlagosan nézel ki, akkor is csak a csúnya lányoknál lehet esélyed. Ha ők is elutasítanak, akkor pedig csúnya vagy.
2013. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

akik 10iq-sok azok biztos,határozott,társasági embrek akik a tanulás helyett inkább csajoznak és szemtelenkedni is képesek néha a csajjal.


Nesze neked íkú. :D

2013. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne aggódjál kilencedikes LESZEL! nekem ebben a korban csak egy barátnőm volt még csak az is csak kábé véletlenül szóval no para... amúgy meg a barátnő csak akkor kell ha találsz olyat, aki nem csak testben érdemes arra, hogy a barátnőd legyen... én azt ajánlom neked most, hogy legyél nagyon válogatós, de ne testben hanem a lány jellemében, erkölcsi gondolkodásában, humorában, stílusában stb., és hónapokig figyeled és keresed a lányt, aki megüti a mércét... aztán nem fogsz találni egyet sem... szép lassan rájössz, hogy kevés van és azok baromi értékesek és mikor találsz mégis egy olyat, azért majd küzdesz és rájössz, hogy akkor kell barátnő nem most
2013. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem ebből a szövegből az jött le, hogy semmi baj nincs veled külsőleg (bár még így sem tudom, hogy pontosan hogy nézel ki).
2013. jún. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,mentek a zöld kezek!

#3 válaszoló : Ez jó ötlet,de most is olyanoknál próbálkoztam idén,akik "erkölcsiek" ,okosabbak voltak az átlagnál,főleg a 3. lány akit óvodás korom óta ismertem..és régen tetszettünk is egymásnak.

9-es leszek,szóval jövőre jön még kettő kilencedikes osztály (2 négyosztályos) és akkor majd figyelem őket :)

Hatosztályosba mentem ugye,vannak jó csajok a 2 hatosztályosban is,de belsőleg nem annyira szépek!

Köszi! :)

2013. jún. 23. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!