Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác kifejezetten jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác kifejezetten jól néz ki, de mondjuk nem mosolyog túl sokat, az elriaszt titeket?

Figyelt kérdés

A kérdés inkább arra irányul, hogy a túlzott komolyság elrontja-e az összképet.

Köszi.

20F


2013. jún. 22. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért te szereted egy lányon ha mindig búval baszott feje van? Na látod, én sem.
2013. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem is feltételeztem hogy ez vonzó lenne, de talán nem is a legfontosabb dolog.
2013. jún. 22. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Rideg tekintetek sugall, aki egyáltalán nem érdeklődik felém, ezt úgy venném, mintha unna, vagy hagyjam már békén, beszélni sem akar velem.


A nyitottság, és a közvetlenség legfőbb jele a mosoly. Ha ezt nem látom meg az emberen hosszas beszélgetés után, akkor inkább hagyom.

2013. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem riasztana el, jó ha valaki tud komoly lenni, főleg ismerkedésnél, nem pedig össze-vissza vigyorog meg poénkodik, nevetgél egyfolytában, mert nekem abból az jön le, hogy valószínűleg nem túl értelmes egyén az illető. A túlzott komolyság akkor zavaró, ha egyáltalán soha semmin nem tudsz mosolyogni / nevetni.
2013. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld mindenkinek :)

Egyébként vidám személyiség vagyok, csak mondjuk hétköznap a buszon meg átlag szituációkban vágok inkább mogorva fejet :)

2013. jún. 22. 23:52
 6/8 anonim válasza:

Nem kell hogy feltétlenül mindig mindenkire mosolyogj, de ha beszélsz valakivel, vagy meglátsz egy ismerőst azért jó lenne ha kedvesen mosolyognál rá. :)


Mondjuk nekem már szóltak hogy akár mikor rám néznek mindig mosolygok... Nem tudom miért van ez. :)


Persze nem mindenki szereti ha beszél valakivel és az állandóan vigyorog,de szerintem ha valaki mosolyog az aranyos :) És úgy szebbek,helyesebbek is az emberek.

2013. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én például jóképű vagyok állítolag, de gyerekkorom óta nem mosok rendesen fogat, ezért sárga, lepedékes, és több helyen belül hiányos, elöl egy-két helyen szuvas a fogam. Én ezért nem szeretek mosolyogni. Nyitott vagyok egy párkapcsolatra, csak párra nem, meg az emberekre, mert egész nap videojátékozom, és semmi nem számít az életben, csak a játék- statisztikáim! De a dugást már kipróbálnám, csak mivel nem szeretek mosolyogni, azt hiszik a lányok, hogy nem tetszenek nekem, ezért sohasem jön össze senkivel, hiába a taroló első benyomás :(
2014. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23/F
2014. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!