Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy idegen lányt hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idegen lányt hogy lehet "leszólítani" hogy ne tűnjek se rámenős nyomulónak, sem parasztnak?

Figyelt kérdés
Ha legalább egy icipici úgymond közös élményem van a csajjal, hogy egyszer már beszéltünk vagy mit tudom én, akkor semmi gond nincs. De a fenébe is egy vad idegent nem merek csak úgy leszólítani! :(

2013. jún. 23. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Köszönj neki, valószínűleg meg fog lepődni, majd kérdezd meg tőle hogy van-e kedve beszélgetni veled...
2013. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez egész jó ötlet! HA nem 5 más lány van vele. Ha egyedül van akkor még megoldom. De ezek mindig falkában járnak!
2013. jún. 23. 11:55
 3/9 anonim válasza:
Nem ezek, hanem Ők.. Legalább ennyi tisztelet lehetne benned, ha már leakarod Őket szólítani.
2013. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem őket, csak egyet. Jó, elnézést kérek akkor ŐKET
2013. jún. 23. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne csináld, el fog küldeni a legtöbb. Találj ki valami hihető, de mégis abszurd helyzetet és azzal találd be, úgy hogy neki is kicsit egyértelmű legyen, hogy ez ilyen alibi cucc, de közben túlozd el a helyzet komolyságát viccesre, minden más baj, és ez tényleg így van, mert minden baj:


"...Vicceset mondok, az nem baj,

sőt, általában az a legkisebb baj..."


Belga - az a baj

2013. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

EZEK tényleg falkában járnak..ne az ilyenekre vadássz.(EZEK többnyire éj pillangók és palijuk van, de azért simán flörtölnek).


Inkább az olyat amelyik egyedül van.


No persze kérdése, hogy milyen hely az ún. vadász területed.

Pl. egy buszpályaudvar remek hely tud lenni. Mindenki vár és unatkozik..

2013. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pl.engem úgy szólított le anno vki, hogy megkérdezte, leülhet-e mellém a padra. S szembe ült le.
2013. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni, akkor nem tűnsz egyiknek sem.
2013. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én legutóbb megkértem egy csajt, hogy "ne haragudj, ha elaludnék, megtennéd, hogy felébresztesz az Astoriánál?" Mondta, hogy igen. Láttam, hogy vevő a beszélgetésre, úgyhogy folytattam.
2013. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!