Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen szöveggel szólítsam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel szólítsam le?

Figyelt kérdés
pl suliban vagy valahol meglátok egy csajt, milyen szöveggel menjek oda hozzá?
2009. okt. 13. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előbb vettelek észre, nem bírtam ki hogy ne szólítsalak meg! Igaz, már párszor láttalak de eddig bírtam.

Gondolom azt hiszed, hogy egy csodálatos gyertyafényes vacsorára szeretnélek hívni, de ki kell hogy ábrándítsalak, mert Én ilyen kispénzű ember vagyok, szóval csak egy üdítőre vagy kávéra gondoltam! Bár gyanús nekem, hogy falod a pasikat! Tudod mit, inkább mesélj arról, hogy mivel töltöd a hétköznapjaid? Tanulás előtt, vagy után pasizol? Mert amíg ezeket a dolgokat nem beszéltük meg, addig nem viszlek sehova!!


Bármi téma jó! Legyél lehengerlő, magabiztos. Bár ez parancsszóra, tapsra nem megy, szóval szerintem szólíts le sok csajt (ne a suliban), és gyakorlatban felépül a módszered! Gondolj ki vicces, játékos dolgokat! Légy egyedi!


Sok sikert!

2009. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj oda a csajhoz és mond meg neki, hogy az édesanyja kocsijában verted ki előző ese!
2009. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pl úgy hogy:

"Szia! Láttad tegnap este azt a jó dokumentumfilmet a quantumfizikáról?"

2009. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-szia, drága, cukor ment a szemedbe?

-???

-pedig olyan édesen nézel

2009. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólónak köszönöm.
2009. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!