Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves lány vagyok és tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok és tetszik egy 16 éves fiú. Érdemes lenne jobban megismerni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már beszéltünk facebookon egy párszor,és fogalmam sincs hogy én is tetszek-e neki.Azonos városban lakunk és szeretnék vele egy találkozót , de nem tudom hogy hogyan kérdezzek rá.Félek hogy vissza utasít mert 3 évvel idősebb..

Ő már gimnazista de én most kezdem a 8. évfolyamot. Szerintetek jó döntés lenne vele jobban össze imerkedni? Vagy inkább keressek valakit az saját korosztályomból?

(Kérlek titeket hogy negatív kommenteket ne írjatok , mert nem vagyok rá kíváncsi )


2013. jún. 25. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet próbálni, ha normális.
2013. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minek ennyire sietni?
2013. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen de vigyázz vele! Mert 2 év múlva 18 éves lesz te meg 15 és már a szexre fog vágyni veled. De ha szeretni fog akkor tud várni :))
2013. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan! Nekem is egy nálam 3 évvel idősebb srác tetszik. Szval hajrá ;)
2013. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!