Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az nem sok ha 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nem sok ha 13 éves vagyok és eddig 2 pasim volt és már tetszik a 3? A barátnőimnek pedig egyse?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Muszáj ezerszer feltenni ezerszer ezt a kérdést.
2013. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg gáz, hogy ennyi volt te jóég 13 évesen????

MIért kell már ennyi idősen?Ennyi idősen játszottunk még és nem azon agyaltam, hogy mikor lesz pasim... Persze tetszettek fiuk de azért 13év gyerek vagy még...

2013. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De ezt majd akkor fogod megérteni amikor a lányod lesz 13 és ő kérdezi madj tőled ezt. Második voltam
2013. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sok, menjél barbiezni még
2013. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!