Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akinek tetszek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akinek tetszek és ez biztos mert elmondta az 1ik barátnőmnek és ő is tetszik nekem! Valószínűleg ezen a héten randira fog hívni, de én nem mondtam el a barátnőimnek h tetszik mert szerintük ő csúnya és én is ezt mondtam nekik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
... -.-" minek mondod hogy csúnya mikor tetszik neked? o.O nem igazán értelek. Menny el vele ha elhiv... és ha elkezdenek cikizni a barátnőis ( mert gondolom attól félsz) akkor mondhatom szép barátnő. ha meg bejösz neki, és neked is bejön ő akkor menni fog a kapcsolat.
2010. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszik valaki, akkor miért állítod mások előtt, hogy csúnya?

Amúgy meg mit foglalkozol a barátnőid véleményével? Nem nekik kell, hogy bejöjjön a srác, hanem neked.

2010. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el vele.
2010. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hidd el,enkik is csak addig lenne csúnya,amig őket hívná randira.Nem kell ennyire idomulni mások véleményéhez,a saját boldogságod a legfontosabb!Ha neked ő tetszik és tényleg szeretnél vele járni,akkor ne érdekeljen,hogy más mit mond!
2010. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jav: nem őket hívná randira... a NEM kimaradt :) Vagyis,ha tőlük kérdezné meg,hogy járnának-e vele,akkor egyből ő lenne a mesebeli herceg,addig pedig savanyú a szőlő.Te ezzel ne törődj!Legyél boldog!
2010. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Ti szerintem most hülyének néztek, mert azt mondtam a barátnőimnek h szerintem is ronda, de az egy nagyon rossz helyzet és az elég rossz érzés ha mondjuk arra az emberre akibe te szerelmes vagy azt mondják h ronda utánna már nem nagyon van kedvem azt mondani h h szép mert higgyétek el h én ezt már átéltem ilyet! Ezzel cikizték a barátnőmet mert egy olyan fiúba volt szerelmes aki mindenki szerint ronda volt!

Írjatok még kérlek tanácsokat by flusszí

és köszi az eddigieket!

2010. ápr. 24. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak tudod ez később sem lesz másképp.Ha mindig azt fogod tenni,amit mások helyesnek látnak és csak azzal létesítesz kapcsolatot,akit mások jóváhagynak,akkor nagyon sokat fogsz még szenvedni.A külső nem minden.Nem tetszhet mindenki mindenkinek,ez így van kitalálva.El sem tudod képzelni,hogy milyen szerencsés vagy.Tetszik és szeretsz valakit,akinek te is tetszel és lehet,hogy viszont szeret.Tudod mekkora kincs ez?Akik egész életükben a plátói szerelmek után rohangálnak,azok a fél karjukat odaadnák egy ilyen kapcsolatért,ami most rád vár.Szerinted akkor nem éri meg,hogy a barátnőid irigykedve lefújjolják,mert hidd el csak irigyek.Ha nekik nem jön össze semmi,akkor másnak miért legyen jó?Igen,tudom,hogy a barátnőid,de azok akik valóban őszintén a te boldogságodat akarják,azok nem mondanák a választottadra,hogy ronda max.akkor szólnának ha épp egy rablógyilkossal készülsz randizni,de a külsejére nem tenne senki megjegyzést,mert tudják,hogy ez fáj neked és nem elüldözni akarják mellőled a te lehetséges Igazidat.Gondolkodj el azon,hogy megéri-e neked,hogy kihagyj egy ilyen lehetőséget,csak azért,mert a barátnőidnek nem tetszik a külseje,holott őt a kutya nem kérdezte és nem is vele akarnak járni,hanem veled.Minden csoda 3 napig tart.Ha kitartotok utána azért fognak irigykedni,mert neked bezzeg jól alakult az életed...
2010. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van!Úr Istenem! Én teljesen hülye vagyok hogy mások ennyire befolyásolhatnak!Annyira hálásak vagyok nektek!Ha a fiú randira fog hívni akkor igent fogok mondani és elmondom a többieknek! végül is lehet h csak féltékenyek lennének mert most az egyik barátnőmnek sincs barátja!Elképzelem h mennyire szerencsés vagyok h valakinek tetszem és van olyan ember akire számíthatok és olyan nő is létezik aki egyedül hal meg! Ha ezt folytatnám akkor lehet h rám se találna az igazi szerelem és a barátnőim véleménye is számít egy kicsit, de most jelenleg az a legfontosabb h....

köszönöm!

2010. ápr. 24. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!