Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek most már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most már, hogy elfelejtsem? Fél éve szenvedek és bele fogok most már bolondulni!

Figyelt kérdés
Megismerkedtem 2012 júliusában egy fiúval én 16 éves vagyok ő már 18. Interneten ismerkedtünk meg és szimpatikus voltam neki és rám írt...nagyon jól elbeszélgettünk és volt olyan amikor 24 órán keresztül chateltünk annyira jól megvoltunk és megkérdezte, hogy leszek-e a barátnője...én igent mondtam...nagyon szerettük egymást ő is komolyan gondolta, egyből elhivogatott randizgatni, ajándékokat kaptam tőle, bemutatott az egész családjának stb...de januárban megismerkedett egy csajszival...szintén 18 éves, mint ő hát én szerintem nem szép csaj...és túlságosan vékony is bár nem a kinézet a lényeg csak nem tudom mit eszik a csajon...és féltékenykedtem bár nem tudom mire :(( és ezért szakított.....azóta sincs közte és a csaj között semmi, szval nem szabadott volna féltékenykednem :(( de mind 1 is...április környékén összejött egy csajjal ő 17 éves hát a csaj úgy hazudik, mint a vízfolyás...mindenki utálja és amikor megtudta, hogy én vagyok ennek a srácnak az ex-barátnője folyamatosan zaklatott engem és féltékenykedett rám és nem hagyott békén, mert tartottam a kapcsolatot az exemmel...és ez neki nem tetszett, mert tudta, hogy nagyon szeretett engem a srác és, hogy csodás napjaink voltak együtt és fél évig voltunk együtt....ők csak 2 hónapig voltak együtt most nincs a exemnek senkije.... azóta volt, 1-2 balhé és ez miatt nagyon meg utáltuk egymást az ex-barátommal, de még mindig szeretem és ragaszkodom hozzá pedig tudom, hogy semmi értelme....sose tudnék benne már megbízni...ja és azt kihagytam még, hogy a srác belekeveredett egy rossz társaságba és majdnem kicsapták az iskolából pedig az előtt egy kedves, aranyos, szerény becsületes tisztelettudó fiú volt....de mostmár nagyon haragszunk egymásra, de nem tehetek róla szeretem és hiányzik, de el akarom felejteni, mit tanácsoltok? :((( 16/L

2013. jún. 25. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég ha azt megérted, hogy nem őhozzá ragaszkodsz.

Hanem ahhoz az érzéshez amit őmellette tapasztaltál meg magadban.

Azokhoz a pillanatokhoz ragaszkodsz, amikor tudtál örülni magadnak és ez, őmellette valósult meg.

De mindez megvalósulhat őnélküle is!

Tehát nyugodtan felejtsd el a srácot.Inkább csak figyeld meg mi is történik.

És észre fogod venni, hogy nem ő okozza ezt a sóvárgást és hiányérzetet.

Hanem te magadnak.

És jó ha tudod mit szeretnél és mi az ami jó neked.

És ez nem jó neked.

De az amit megtapasztaltál magadból őrajta keresztül..

Az menni fog egyedül is!

És legközelebb egy kapcsolatban már többet fogsz tudni adni magadból."Jobban" fogsz tudni szeretni.És nem fogsz belebolondulni nyugi! :)

2013. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bizony bizony mondom néked az nem szerelem volt, hanem ragaszkodás vala, mert ha valakit igazán szeretünk azt elengedjük!
2013. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tedd fel magadnak a kérdés! Ha találnék egy rendes srácot, aki elfogad olyannak amilyen vagyok és természetesen kölcsönös a szimpátia, akkor is szenvednék az előző kapcsolatom miatt? Rájössz, hogy ez inkább ragaszkodás volt, mint sem valódi szeretet!
2013. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már elfelejtettem a srácot! :)
2013. aug. 15. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló! Nagyon okosakat mondtál, de ezeket a dolgokat minimum évekig kell eszegetni, hogy megeméssze és értse valaki :D
2017. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!