Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy elfelejtsem őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfelejtsem őt?

Figyelt kérdés

abba a hibába estem bele hogy beleszerettem egy házas férfiba nyáron ,még ideig óráig ment a dolog de most sok munka miatt nem talizunk meg semmi nincs!!

Ma volt nálam de csak egy csók volt semmi több!!

Beleőrülök annyira vágyom rá!!

Mit tegyek hogy elfelejcsem mert tudom hogy nem akar már több szexet mert érzem ,folyton én hívogatom ,és mondja majd legközelebb majd legközelebb!!

De akkor miért nem mondja hogy figyi szivi jó voltál párszor de ennyi!!

Már itt sírok mert olyan stresszes vagyok nem tudom mit csináljak annyira oda vagyok érte!!!

Miért csinálják ezt a férfiak!!??

üdv Csilla


2010. okt. 1. 21:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja dolgozni volt nálunk a gáztűzhelyünket csinálta meg ,de azt mondta siet haza ennie kell meg ilyenek,adott egy nyelves csókot és elment haza a családjához!!!
2010. okt. 1. 21:07
 2/4 anonim válasza:
Szerintem felejts el végleg! Olvass könyveket, nézz filmeket vagy csinálj bármit ami eltereli a figyelmed ;)
2010. okt. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
miért csinálják ezt a férfiak?? Miért akarsz egy nős pasit?
2010. okt. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Könnyü azt mondani hogy felejcsem el!!

A 2. válaszolónak inkább nem válaszolok remélem tudja mit mondanék!!

2010. okt. 4. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!