Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Melyikkel járnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyikkel járnátok?

Figyelt kérdés

1. 185 cm magas,14 éves,82 kg,nem KÖVÉR,lábai izmosak,hasán van felesleg,de csak akkor látszik ha nincs rajta póló és ül.

Felöltözve,nem látszik a hasán a felesleg,sokak szerint idősebbnek néz ki,jóképű ,rendes,jó tanuló,nem volt még barátnője.



2.Kicsit dilis,178 cm magas kb.,menő gyerek,de minden hétvégén berúg,14 éves ő is,rosszul tanul,minden csaj oda van érte.3 vagy több barátnője volt.


Melyiknek nagyobb esélye,egy normális lányál?Egyik én vagyok,és érdekelne a véleményetek..


2013. jún. 25. 22:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
14es korosztályból a 2.! Nagyon menő fiatalkorban a piálás, és az sem baj ha dilis, majd kinövi. Az elsőnek várnia kell még olyan 5-6 évet és lesz esélye a normális csajoknál. A második ekkorra helyrejön és "elsővé" válik, vagy marad ugyanolyan hulladék ember és drogos lesz.. 22F
2013. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Személyiségek..


1.Visszahúzódó,lányokkal rendes,iskolában csendes.


2.folyton beszél,lányokkal néha durva néha nem.


#7 : Nem vagyok kövér nem értem mit nem lehet ezen megérteni,ha jó tanuló szakmára menne akkor a 2. mire fog???Célom pedig az,hogy fogorvos legyek..nem szakmunkás.

2013. jún. 25. 22:43
 13/23 anonim ***** válasza:
nálam egyértelműen az első. egy kis felesleg engem nem igazán zavar, de egyébként azt lelehet dolgozni, de az hogyvalaki minden hétvégén berúg azért az nem normális, főleg 14 évesen. persze járjon el szórakozni, de ha minden hétvégé nagyon leissza magát. az nem vezet jóhoz. mondjuk 14 évesen jó magaas az első és van egy sejtésem, hogy az vagy te. mondjuk engem az nem zavarna a másodikban, hogy dilis. meg az se kifejezetten ha rosszul tanul, mert lehet, hogy csak lusta. viszont ha nagyon hülye, akkor az már zavarna. hát ha minden csaj oda van érte, akkor gondolom jól nézhet ki, bár állításod szerint az első is jóképű. de gondolom jófej is lehet a második. de mondjuk ha suliban látom, vagy utcán, akkor nyilvn azt ne tudom róla, hogy sokat iszik. szóval így nálam a másodiknak több esélye lenne. de ha tudom, akkor az elsőnek egyértelűen.nekem ő normálsiabbnak tűnik. és az a kis has nem lenne számora akadály. 17/L egyébként küldhetnél képet is. kiváncsi lennék az elsőre is meg a másodikra is.
2013. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gond az hogy jó munkát akarsz, és szép céljaid vannak, és főleg egy orvosnak sokat kell tanulnia. és 10 év múlva szerinted egy csaj minek fog örlni,annak ha a barátja közmunkás, vagy ács, vagy annak ha fogorvos, persze hogy az utolsónak, szóval gondolkozz előre. és attól amúgy hogy valaki jól tanul, egyáltalán nem azt jelenti, hogy nincs humora. ez az előző hozzászóloknak szólt. meg amúgy ha nem ltászik pólón keresztül, akkor tényleg nem lehet nagy a hasad, de ha járál edzeni, akkor az se lenne. szerintem is elég magas vagy, de arról nem tehetsz, ez már így van, de vannak akik a magas fiúket szeretik, pl.: barátnőm is azt szereti, ha 180-185 legalább. de ha minden más rendben, akkor a magassága engem nem fog zavarni, ha őt se zavarja, hogy én meg 165 vm vagyok. asszem 13-as voltam. 17/L
2013. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Tasak92 ***** válasza:
jó dagadt vagy 14 évesen
2013. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Rohadtul magamra ismertem a 2.-ban, és elárulnám ,hogy nyilván a többség akikre ezek jellemzőek tényleg hulladékok, de én viszont azt hiszem elmondhatom, hogy felejthetetlen évek vannak a hátam mögött, ezek olyan emlékek amiket pénzért nem lehet megvenni, és hogy elkeserítsem a "strébereket" elég jó logikával és ésszel rendelkezem így a tanulás sem problémás számomra. Egyébként meg arany középút...
2013. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
1. :) 14/L
2013. jún. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva egyikkel sem, ha mindenképp választani kell akkor az 1., de amúgy tényleg kicsit kéne edzeni, meg ennyi alapján még unalmas is lehet az 1. így ismeretség nélkül, a 2. meg lehet jófej, de a berúgás meg a többi nem szimpatikus, bár ezekből még megváltozhat.
2013. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
hát ha minden lány oda van a 2-ért akkor nyilván az ha ismernék a másodikat.. de ez egy fiú véleménye... a másik meg hogy nem csak ez a kettő srác közül választhat a legtöbb lány ismerősöd, vigyázz mert friendzone-ba kerülsz és kampec
2013. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát, sosem jártam 14 éves pasikkal.Amikor pasizni kezdtem, 15 voltam, és akkor 20+ fiúkkal jártam.És kb 23 éves koromig kizárólag a 2.típusúakkal voltam hajlandó szóbaállni :-) mondjuk én nem is voltam normális lány :-) Mostmár ez lecsengett, szóval én is 1.típusút keresek.Úgyhogy nyugi, eljön még a te időd :-) Az a kis háj a hasadon meg ne zavarjon, jó helyen van az ott :-)És ne görcsölj rá a csajozásra, állj lazán a dolgokhoz, bulizz sokat a tanulás mellett.A suli nagyon fontos, de a társaságba járást sem lehet elhanyagolni :-)Minél többet mozdulsz ki otthonról, annál több lányt fogsz megismerni, és annál nagyobb lesz az esély, hogy összejössz valakivel :-)
2013. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!