Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Melyikkel járnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyikkel járnátok?

Figyelt kérdés

1. 185 cm magas,14 éves,82 kg,nem KÖVÉR,lábai izmosak,hasán van felesleg,de csak akkor látszik ha nincs rajta póló és ül.

Felöltözve,nem látszik a hasán a felesleg,sokak szerint idősebbnek néz ki,jóképű ,rendes,jó tanuló,nem volt még barátnője.



2.Kicsit dilis,178 cm magas kb.,menő gyerek,de minden hétvégén berúg,14 éves ő is,rosszul tanul,minden csaj oda van érte.3 vagy több barátnője volt.


Melyiknek nagyobb esélye,egy normális lányál?Egyik én vagyok,és érdekelne a véleményetek..


2013. jún. 25. 22:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
az 1. mert szeretem magas fiúkat és szeretem ha nem pálcika és nem egy izomagyú barom és nem szeretem a hülye barmokat, akik leisszál magukat. 14/L
2013. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egyértelmű:az első
2013. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
1. 15 éves vagyok és még nekem sem volt barátom, ráadásul van egy hasonló ismerősöm akit nagyon kedvelek.
2017. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!