Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet (kérdés rövid, stb stb)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet (kérdés rövid, stb stb)?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátom egy lány. A gond (?) viszont az, hogy már jóideje többet érzek iránta, mint barátság. Egyszer már majdnem összejöttünk, de aztán mégsem. Mostanában megint fogunk találkozni.


Azt tervezem, hogy búcsúzáskor ezt mondom:

"Figyelj, már nagyon rég meg szeretném kérdezni: ha te bejössz egy srácnak, akkor mit szeretsz jobban? Ha csak nagyon ritkán, alig észrevehetően bókolgat, vagy ha egyértelmű célzásokat tesz?"

-erre biztos hogy az egyértelműt mondja, olyan típusú a lány. Ekkor én adok neki egy szájrapuszit, majd megkérdezem: "Elég egyértelmű volt?"

Majd nem várom meg a választ, elköszönök, és elindulok haza. Ez jó ötlet?


2013. jún. 25. 23:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hajrá, hajrá ! :)
2013. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
:) Nem rossz, hajrá!
2013. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, örülök hogy így gondoljátok! ment a zöld pacsi:)

További véleményekre is kíváncsi vagyok, minnél több a vélemény, annál biztosabb leszek a dolgomban:P

2013. jún. 25. 23:30
 4/17 anonim ***** válasza:

úúúúúúúúú

engem lehengerelne

tetszik :)

2013. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Király ötlet! Hajrá,drukkolok!!!
2013. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én imádnám:)
2013. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Odavagyok az ilyen típusú srácokért!:) És ha lányt ismered, és tudod, hogy alapvetően mit kedvel jobban, akkor szabad az út.:) Sok sikert.;)
2013. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Tök boldog vagyok hogy így gondoljátok :) Bárcsak szívem választottja is így vélekedne a dologról, ahogy ti :P

Köszönöm a válaszokat, felpontoztam mindenkit:)

2013. jún. 26. 16:21
 9/17 anonim ***** válasza:

6.válaszoló vagyok

szerintem a legtöbb lány igenis tudja értékelni az ilyet:))

2013. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Engem tuti levennél a lábamról :D

Majd írd meg, hogy mi lett.

2013. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!