Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mennyi ideig randiztok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ideig randiztok, mire "jártok"?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel randiztam(előtte nem ismertem) és már az első randin úgy viselkedett, mintha az "övé lennék". Úgy csinált, mintha járnánk....

Nekem ez gyors. Én úgy szeretném szívem szerint, hogy mielőtt összejövök valakivel meg akarom ismerni. Nem pedig úgy, hogy szinte ismeretlenül összejövünk, aztán megismerem, rájövök, hogy mégsem passzolunk össze és szakítani...ennek így nincs értelme. Ha meg szimpatikus, szívesen elmennék a 2. randira, de ez már a fiúknak azt jelenti, hogy akkor bejön nekem és én járni akarok vele. Pedig én ennyiből még nem tudom eldönteni, csak szimpatikus, ennyi. Nálatok ez hogy működik? Szerintetek hogy kéne, hogy működjön?



2013. jún. 26. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A joisten megáldjon téged és szaporodj mint a köles... :)
2013. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:) Köszi :) Akkor ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a gondolkodásommal :)
2013. jún. 26. 13:04
 3/10 Amélia:) ***** válasza:
100%

Megismerkedünk, sokat beszélgetünk. Nem szeretem, ha valaki korán lép (pl. csók), engem ilyenkor megijeszt.


AZ udvarlási időszak amúgy is olyan szééép...:)

2013. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kár hogy helyes csaj vagy :D
2013. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A srácnak kicsit el kellene venned a lelkesedését.

Nekem például nem az jönne le abból, hogyha eljönnél a 2. alkalomra is, hogy bejövök neked, hanem csak annyi hogy szimpatikusnak találsz és/vagy jól érezed magad velem. 17/F

2013. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De jó, hogy vannak fiúk, akik szintén így gondolkodnak :) Ez a randi régebben volt már, nem is lett belőle több, pont emiatt. Mert már a "közös szexuális életünket" boncolgatta...
2013. jún. 26. 13:15
 7/10 A kérdező kommentje:

Prof. Shevy ezt hogy érted? "Kár, hogy helyes csaj vagy"

Tényleg lány vagyok.

2013. jún. 26. 13:16
 8/10 A kérdező kommentje:

És nálatok akkor mennyi idő elteltével mondjátok ki, hogy jártok? Vagy teszitek az első intimebb lépéseket(pl. csók)? Vagy onnantól számít automatikusan járásnak, ha megvan a csók? Nyilván nem lehet ezt pontosan megmondani, de úgy kb mennyi idő?

(Vegyünk alapul egy olyan esetet, hogy randi előtt nem, vagy alig ismerted az illetőt)

2013. jún. 26. 13:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát igazából nálunk úgy volt, hogy 1 hét beszélgetés után megvolt az első randi, de azon nem volt semmi, aztán utána 3-4 hónapig beszélgettünk és addigra meg is ismertük egymást, és mikor megvolt a csók onnantól kezdve mondtuk azt hogy járunk..
2013. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is így szeretném, ahogy ti voltatok. Gratulálok a párkapcsolatodhoz! :) Szerintem is kb. 3 hónap az az idő, ami alatt megtudom ismerni a másikat és ő is engem.
2013. jún. 28. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!