Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok miért jártok csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért jártok csúnya fiúval és miért van az, hogy bizonyos csúnya fiúkat mégis elutasítototok és nem akartok ismerkedni sem velük?

Figyelt kérdés

Úgy értem én csúnya fiú vagyok, nincs mit szépíteni ezen, ez tény. Aztán csak nézek, hogy szép csajok milyen csúnya fiúkkal járnak. Például tegnap olyat is láttam, hogy a csaj barátja fél fejjel alacsonyabb is volt a csajnál és egyáltalán nem egy szépség, de ezt sok fiúról el lehet mondani. Engem csak az zavar, hogy ha én is egy szinten vagyok külsőre ezzekl a csúnya fiúkkal, akkor velem miért nem akarnak járni miért utasítják el a közeledésemet? Nem bunkó stílusban nyomulok egyébként, de lehet abban kéne csinálni, hogy lássák milye kemény férfiállat vagyok.

Már arra is gondoltam, hogy le kéne smárolni valam iismeretlen csajt, hátha akkor történne meg a csoda és végre akarnának engem. Bár tudom hülyén hangzik, de ez a jó fiús, udvarias stílus nem nyerő egy ronda fiúnál úgy látom.


2013. máj. 5. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mint láthatod, baromira nem a külső számít, a személyiségeddel van valami nagy baj, vagy az önbecsüléseddel, vagy valami ilyesmi. Vagy csak az extrém-felszínes lányoknál próbálkozol.
2013. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen okés h 1 hetero pasee nem tartya vonzónak a többi paseet de a hetero csajok atól még szépnek látyák azokta az ecsávókat külömben elég para lenen a szitu
2013. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy megdugsz valakit, hirtelen nem fognak utána a csapból folyni a csajok.


Attól, hogy valakinek a testi adottságait nézed, ami nála átlag alatti szint, és amiről nem tehet, attól még lehetnek olyan tulajdonságai, ami átlag felettiek.


Figyel az öltözködésére, az ápoltságára, művelt, jó a beszélőkéje.


Minden azon múlik, hogy hogyan tudod elő adni magad.


Nekem is van olyan haverom, akit ha nem ismernék, egy átlag alatti csávó lenne az utcán.

De ahogy előadja magát, a személyisége, a humora, rögtön egy magasabb kategóriába emeli a szememben és nem tudok úgy ránézni, hogy egy ronda srác hanem ő az XY nevezetű haverom, és innentől már szarok a külsejére.


Attól, hogy valaki szép, még lehet bunkó, neveletlen, tapló, hülye felfogású/gondolkodású

2013. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy néz ki a személyiségemen kéne valamit fejleszteni, csak nem tudom mit és hogyan.
2013. máj. 5. 15:11
 5/7 anonim válasza:
Sajnos énis ugyanebben a helyzetben vagyok 18/f
2013. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Én nőként tudom elmondani a véleményem. Neten próbáltam ismerkedni. Nem is néztem már igazán a külsőt (nyilván valamennyire igen, de nem ez volt a lényeg). Véletlen sem akarok senkit megbántani, de azt vettem észre, hogy az a srác aki még véletlen kedves volt, messzebbre nem jutott. Nem nagyon érdekelte konkrétan semmi, hobbi kifulladt a filmnézésben. Lehet csak én vagyok szőrösszívű, imádok dumálni, szeretem ha a másikat is sok minden érdekli. Sajnos sok srácnak a már ismertetett chaten semmi személyisége nem volt azon felül, hogy kedves volt.


Egyébként én sem vagyok egy Miss Hungary (közelről sem), de mindig volt barátom, mert van egy bizonyos személyiségem ami azért bejön a srácoknak.


23/N

2013. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 HunorAnime válasza:
A legtöbb csaj azt nézi mennyi pénze van nem a külsőt
2017. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!